Atlas Vinç

Eklemli Platformlar

Eklemli Platformlar

DALGIÇ POMPA NEDİR?

Dalgıç Pompa, Genellikle Derin Sondajlara Montaj Edilen, Soğuk Su Ve Sıcak Su Basınçlandırmalarında Kullanılan Dar Gövdeli Bir Pompa Grubudur. Dar Gövdeli Olup, Ölçülerinin Yukarı Doğru Büyümesi İle Soğuk Su Ve Sıcak Su Sondajlarında Çalışma Sağlar. 220v Ve 380v Aralığında Elektrik Beslemeli Motorlara Birleştirilerek Hareket Alır.

 

DALGIÇ POMPA NASIL SEÇİLMELİ?

İstenilen Su Miktarı Ve Sondaj Derinliğine Göre Minimum Satın Alma Maaliyeti Ve İşletme Maliyetini Sağlayacak Şekilde Gövde Çapı, Beygir Gücü Ve Kademe Sayısı Belirlenir.

Gövde Çapı; 3”4”5”6”8” Ve 10” Aralığında,

Beygir Gücü 0,75hp-100hp Aralığında,

Fan (Kademe) Sayısı İse (Genellikle)  1-75 Adet Olarak Belirlenir.

 

PÜF NOKTALARI?

Sondajın Ürettiği Suyun İçeriğinde Bulunan Asit, Kireç, Bakteri, Parçacık (Silis Yâda Kum) Miktarına Göre Ve Pompanın Maruz Kalacağı Basınca Göre; Norly Fan, Pik Fan, Çelik Fan Ve Bronz Fanlı Olarak Seçim Yapılmalıdır. Ayrıca İşletme Sırasında Tüketilecek Elektrik Sarfiyatı Göz Önüne Alınarak Minimum Maliyet Ve Maksimum Verimi Alıcak Şekilde Seçim Yapılmalıdır. Unutmayın Devir Tasarruf Devri.

 

NEDEN TRAKYA SONDAJ?

Trakya Sondaj 23 Yıllık Sondaj Ve Dalgıç Pompa Alanındaki Tecrübe Ve Birikimi İle Sizin İçin En Doğru Dalgıç Pompa Seçimini Yapacaktır.  Ücretsiz Görüşme Veya Keşif Randevusu Almak İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

 

Sevgi Ve Saygılarımızla.

chart

Yararlı Sorular

23 Yıllık Tecrübe Ve Birikimimiz, Liyakat Sahibi Olmamız, Dürüst Ve Güvenilir Bir Vizyon Sahibi Olmamız, Sizleri Mağdur Etmeyecektir. Karşımızdaki Müşteriyi Sadece Maddi Kazanç Olarak Görmüyoruz. Sade Ve Şeffaf Yapımız, Her Zaman Doğruyu Söyleyen Bir Kişiliğe Sahip Olmamız Bugünlere Gelmemizi Sağladı. Liyakat Sahibi Ve Dürüst Olamayan, Karşısındaki Müşteriyi Sadece Maddi Kazanç Olarak Gören Şahıs Yâda Firmalar Size Maddi Ve Manevi Zararlar Verebilir. Bu Sebepten Dolayı Bizimle İrtibata Geçip Ücretsiz Görüşme Veya Keşif Randevusu Alabilirsiniz.

Diğer Hizmetler