İhtiyacınıza uygun olarak makine parkurumuzda hem bakımları yapılı hem de kullanıma hazır bir şekilde sizleri bekleyen farklı işlev ve özelliklere sahip vinçlerden istediğinizi kiralayabilirsiniz. Vinç kiralama konusunda öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken husus yapılacak olan işin uygulama yerinin yeterlilikleri, iş için gerekli olan vinç kapasitesi ve işin ne kadar süre boyunca süreceğidir.

Vinç kullanım yerinin yeterliliği ve ihtiyaç duyulan vinç kapasite tespiti için formamızı ulaşabilir veya bu konu ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz. Böylelikle firmamız tarafından sizin için en uygun vinç seçimi kolaylıkla yapılabilir. Aynı zamanda firmamızdan vinç kiralama süresi için günlük, haftalık veya aylık olarak 7/24 hizmet talep edebilirsiniz. Kiralama süresi değişiklik gösterdikçe birim bazlı farklı avantajlar dan da yararlanmanız mümkündür.

Sepetli Vinç Kiralama

Çalışma güvenliği açısından senetli vinç oldukça güvenilir ve elverişlidir. Personellerin yüksek alanlarda güvenli bir şekilde camiasını sağlayan ve ayrıca araç üzerinde de bulunabilen araçlara sepetli vinç adı verilir. İnşaat alanlarında genel olarak bu tür araçların tercih edilmesindeki en önemli sebep ulaşılması güç olan yapılara daha kolay bir şekilde ulaşılmasına yardımcı olmaktır. Tüm bunların yanı sıra personeller sepetli vinç kiralama ile çalışmalarını daha iyi bir şekilde yürütmektedir. İhtiyaç durumunuza göre sepetli Vincin farklı çeşitleri bulunur. Bu çalışılacak yerin yüksekliğine ve konumuna göre değişiklik gösterir. Metre açısından hizmet sunan vinç çeşitlerini şu şekilde sıralamak oldukça mümkündür. 84, 70, 67, ,60, ,54, 43, 30 ve 25 metre vinç çeşitleri vardır. Farklı modele sahip olan bu vinçler kullanılacak alana göre tercih edilmelidir.

Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır?

Sepetli vinç kullanım alanı bir hayli geniştir. Dış cephe tadilatında, yüksek binaların, rezidansların  cam temizliğinde, montaj, boya, sıva, tamir ve tadilat işlerinde sıklıkla tercih edilip kullanılır. İşçi güvenliği açısından da çok önemli bir yere sahip olan sepetli vinç kiralama araçları insan gücünün doğru ve daha iyi şartlarda kullanılmasına yardımcı olur. Ayrıca iş gücü kazanma konusunda da avantaj sunar. Böyle bir hizmet için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.