Genellikle inşaat ve sanayi alanlarında tercih edilen manliftler günümüzde sıklıkla kullanılan araçlar arasında yer alır. Tüm yer koşullarına uygun bir şekilde hareket edebilme özelliği olan bu araçlar yükselebilme yetileri ile AVM gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanında nakliye ve depolama alanında da ihtiyaç duyulan manliftler iş kolaylaştırıcı özellikleri ile metrelerce yükseğe çıkabilirler. Manlift kiralama hizmetleri için Atlas Vinç firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Manliftlerin 5 metreden 22 metreye kadar çıkabilme özelliği bulunur. Bu araçların akülü ve dizel gibi kullanım olanakları vardır. Manlift kiralama firmamız sektörün en iyi markalarının yer aldığı filosu ile çalışmalarını sürdürür. Firma olarak müşterilerimizin en iyi manliftleri seçmesine yardımcı oluruz.

Manlift Modelleri Nelerdir?

Manlift kiralama firması olarak dünya markası platformları sizlere sunarız. Makaslı, örümcek, teleskopik, eklemli, sepetli modellerimiz içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İnşaat ve sanayi alanlarında çoğunlukla makaslı ve sepetli modeller tercih edilir. Performansı yüksek ve kullanımı kolay olan bu araçların dizel ve akülü olmak üzere iki farklı yakıt özelliği bulunur.

Manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanmanız durumunda 7/24 teknik imkanlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Manlift kiralamak oldukça kolay bir süreç olduğundan herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Ekiplerimiz ihtiyacınız olan manliftleri kullanım alanlarınıza getirirken her zaman bakımları ve testleri yapılmış olan araçları sizlere sunacaktır. Firmamızdan günlük, haftalık ya da aylık olarak manlift kiralayabilirsiniz.

Manlif Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

İnşaat ve sanayi işlerini kolaylaştıran manliftler çalışma alanlarında kolay bir şekilde yükseğe çıkmayı sağlar. Bu araçlar dar alanlardan geçebilme ve arazi koşullarında hareket edebilme özelliği ile dikkat çeker. Bu sayede hem sizlerin hem de personellerinizin işleri kolaylaşır. Kiralık manlift hizmetlerimizden faydalandığınızda maliyet ve bakım konuları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Avantajlı manlift hizmetleri konusunda ihtiyacınız olan platformları tercih ederek işlerinizin çok kısa sürelerde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlara sektörün en iyi makineleri ile rahat bir şekilde çalışmanız mümkün olur. Bu alanda tecrübeli ve kaliteli olan firmamız her zaman güvenilir hizmet sağlar. Profesyonel personellerimizden hizmet alarak işlerinizi kısa sürelerde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.