Manlift kiralama üzerine hizmet sunan firmamız, tüm platform ve manlift modellerini bünyesinde bulundurmaktadır. İstanbul kapsamında hizmet sunan firmamız için öncelik olan daima kalitedir. Mnalift, farklı kullanım amaçlarına bağlı olarak tercih edilen bir araçtır. Makaslı platform olarak adlandırılan manlift, aynı zamanda personel yükseltici olarak da bilinir. Manlift sayesinde yapılan genel işlemleri aşağıdaki gibi gösterebiliriz;

 • Malzemeleri sökmek veya kurmak daha kolay olur.
 • Uzak mesafelere erişmek
 • Yüksek alanlara çıkmak
 • Plaza camlarını temizlemek
 • Dış cephelerin temizliğini gerçekleştirmek
 • Ağaçları budamak
 • Boya badana yapmak
 • Tamir ve tadilat yapmak

Manlift kullanarak gerçekleştirilen genel işlemler bu şekildedir. En sık kullanılan işlemler bunlardır fakat farklı amaçlar doğrultusunda da manlift kullanılabilir. Bizler de kaliteli manlift kiralama hizmeti sunarak sizlerin daha rahat çalışma sahasında işlerinizi gerçekleştirmenize olanak tanımaktayız. Firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz iş aracını saatlik, günlük ya da haftalık olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralık Manlift Çeşitleri Nelerdir?

Manlift Kiralama

Manlift Kiralama

Firmamızdan kiralayabileceğiniz kiralık manlift çeşitleri aşağıda alt başlıklar halinde gösterilmiştir.

Makaslı Manlift Kiralama

Makaslı manliftler, sahip oldukları özellikler neticesinde başta personel taşıma olmak üzere, pek çok farklı amaç doğrultusunda da kullanılabilir. Fazla yükseklik gerektirmeyen ancak daha çok çalışma alanına erişmek için kullanılan platformlar olarak adlandırabiliriz. Makaslı platformlar 3 metreden 20 metreye ulaşabilirler. Çalışma durumuna göre farklı özellik ve modellerde makaslı manlift bulmak mümkündür. Personel tarafından yönü değiştirilebileceği gibi forklift aracılığı ile de başka yönlere götürülebilir. Zorlu çalışma sahalarında rahatlıkla kullanılabilirler. Öyle ki bu makine ile iş sahasında maksimum verimi elde edebilirsiniz.

Eklemli Manlift Kiralama

Eklemli manliftler daha çok hareket etme olanağı sunduğu için diğer platformlardan daha farklıdır. Büyük platformlar şantiye gibi küçük alanlarda zorluk yaratabilir. Bu durum da kaza riskini arttırarak can güvenliğini geri planda bırakabilir. Eklemli platformlar şantiye gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılarak kullanıcıya konfor sağlar. Bu platform ile daha yüksek alanlara güvenle erişmek mümkündür. Bu nedenle eklemli platformlar makinalar arasında en popüler olanıdır. Eklemli platformların çalışma yükseklikleri 12 ile 18 metre aralığında değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda 300 kilograma kadar taşıma kapasiteleri bulunmaktadır.

Dikey Manlift Kiralama

Dikat manliftler çeşitleri itibari ile çok fazla alanda kullanıma uygundur. Kamu binaları, fabrikalar, AVM’ler, iş sahaları ve havalimanları dikey manliftlerin kullanım alanına örnek gösterilebilir. Dikey manliftler zeminde rahat yürüme kabiliyetine sahiptir. Dikey manliftlerin yüksekliği çalışma sahasına göre farklılık gösterebilir. Aynı şekilde kaldırma kapasiteleri de modele göre farklılık göstermektedir.

Teleskopik Manlift Kiralama

Teleskopik manliftler en sık tercih edilen manliftlerden bir tanesidir. Pek çok farklı çeşidi bulunduğu için çalışma sahası da geniş yelpazelidir. Bu ürünlerin 14 metreden 48 metreye kadar kaldırma kuvveti vardır. Böylece son derece yükseğe çıkma olanağı sunar. Geniş bir ürün yelpazesi sundukları için seçim yapmak da bir o kadar kolay olur. Tercih ederken en önemli husus ne kadar yükseğe çıkmanız gerektiğidir.

Manlift Kiralama Avantajları

Manlift kiralama İstanbul alanında pek çok avantaj sunmaktadır. Firmamızdan manlift kiralama hizmetini kullanarak aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz;

 • İhtiyacınıza uygun olan süre ile manlift kiralamanız mümkündür.
 • Kiralama süreleri oldukça uygun maliyetlerdedir.
 • İş araçlarının bakım ve onarımı firmamız tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
 • Firmamızda yeterli oranda manlift çeşidi bulunmaktadır.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Atlas Vinç sayesinde zaman problemi yaşamadan ihtiyaç duyduğunuz farklı manlift türlerini kiralayabilirsiniz. Firmamızda yeterli sayıda manlift bulunduğundan ötürü günlük, haftalık ya da saatlik olarak kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İş araçlarının kiralama süresi de pek çok firmaya nazaran gayet uygun fiyatlardadır. Bu sayede maddi anlamda da tasarruf sağlamış olursunuz.

Firmamızda kiralanan tüm araçların bakım onarımı zamanında yapılarak can güvenliğiniz en iyi şekilde sağlanmaktadır. Bu sayede işlerinizde de herhangi bir aksama olmadan araçlarımızdan en iyi verimi alabilirsiniz. kiralamış olduğunuz manliftler hakkında aklınıza takılan her türlü soruda veya kiralama hizmeti öncesinde merak ettiklerinizi müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere danışabilirsiniz. WhatsApp hattımızdan da 7/24 bizlerle iletişim kurabilirsiniz.