Genellikle en çok inşaat ve sanayi alanlarında tercih edilip kullanılan Makaslı platform, yüksek alanlarda ihtiyaç duyulduğu zaman çok avantajlı olur. Her yer koşuluna göre hareket edebilme imkanı sunan ve yükselebilir fonksiyonu ile pek çok sektörde kolaylıkla kullanılabilir. Aynı zamanda AVM, market, mağaza, nakliye ve depolama gibi ihtiyaç duyulan birçok yerde metrelerce yüksekliğe uzanabilmek için kolaylık sağlar.

5 metre ile 48 metreye kadar uzanabilme özelliğine sahip olan Makaslı platform aracını Esenyurt Makaslı platform kiralama firmamız dan kolayca kiralayabilirsiniz. Elektrikli, akülü, benzinli ve dizel olarak tasarlanan araçlardan yakıt türü uygun olanını tercih etmeniz mümkündür. Platform kiralama konusunda sektörün öncü gelen firmalarından olmak gurur vericidir.

Platform Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Esenyurt makaslı platform kiralama firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet sunulur. Firmamız tarafından sunulan hizmetler hem kaliteli hem de güvenilir olmaktadır. Ekonomik fiyatlı olarak hizmet sunan firmamız kullanacağınız platform modeline ve kullanın tarihine göre sizlere hizmet vermektedir. Kiralama fiyatı daha çok makaslı, eklemli ya da teleskopik manlift özelliklerine göre farklılık gösterir. Kesinlikle beklemediğiniz bir ek ücret talep edilmez. Sektör genelinde lider konumda yer alan firmamız müşterilerimizin memnun kalacağı bir hizmet sunmaya çaba sarf eder. Hem uygun hem de kaliteli bir hizmet için formamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık Platform Seçenekleri Nelerdir?

Esenyurt makaslı platform kiralama hizmeti sunan firmamızda bulunan dünya markası platform çeşitleri ile sizlere oldukça kolaylıklar sunulur. Makaslı, sepetli, örümcek ve eklemeli olarak çeşitlilik sunan Manliftler ile işlerinizi çok daha güvenli ve konforlu şekilde halletmemiz mümkündür. Manliftler günümüzde birçok iş alanında kullanılır. İnşaat ve sanayi alanlarında en çok tercih edilip kullanılan platform çeşitleri ise daha çok makaslı ve sepetli olan modellerdir. Performans açısından bir hayli elverişli olan bu araçlar dizel ve akülü olarak hizmetinize sunulur. Birbirinden farklı çeşitlerini tercih ederek kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Tadilat, bakım, onaralım, temizlik ve daha birçok iş için firmamızdan makaslı manlift tercih edebilirsiniz