Manlift, günümüzde sıklıkla kullanılan araçlardan biridir. Eklemli platform, dikey platform, teleskopik platform gibi farklı çeşitleri bulunur. Çorlu manlift kiralama hizmeti için Atlas vinç firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu araçlar yaklaşık 50 metre yüksekliğe kadar çıkabilme özelliklerine sahiptir. Sadece insanların yükseltilmesi amacıyla değil çeşitli eşyaların taşınması veya kaldırılıp indirilmesi ihtiyaçlarında da yaygın bir şekilde güvenle kullanılabilir.

Manlift kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyen firmalar bu araçları farklı pek çok alanda rahatlıkla kullanabilirler. Bu araçlar özellikle kapalı alanlarda son derece faydalıdır. Mağaza, depo, hangar, AVM veya yapı marketlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu platformlar kapalı alanlarda olduğu gibi açık alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Açık alanlarda demiryolları, şantiyeler, havaalanları gibi farklı alanlarda kullanımı mümkündür.

Manlift Kiralama Hizmetleri

Manlift kiralama hizmetleri ile tesis içerisinde yüksek alanlara ulaşılabilir. Bu faydalı araçlar çalışanların işlerini kolaylaştırma özelliği ile de dikkat çeker. İş akışını hızlandırır ve bu özelliği sayesinde işletmelere zaman kazandırma özelikleri bulunur. Bu araçlar çoğunlukla personel yükseltici platform ismi ile de bilinir.

Özellikle büyük ölçekli işletmeler ellerinde bu araçları bulundursa da kimi zaman ellerindeki bu araçların yetersiz kaldığı durumlar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda firmalar manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirler. Günlük ya da haftalık olarak manlift kiralama hizmetlerimiz bulunur. Bunun yanında aylık ya da yıllık olarak da bu platformları kiralayabilirsiniz.

Manlift Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Manlift kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyen firmaların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Manliftin yükselebileceği uzunluk bunların en önemlilerinden biridir. Çünkü ihtiyaçların ne ölçüde karşılanabileceği temel olarak bu özelliklere bağlı olarak belirlenir. Bunun yanı sıra platformların taşıyabilecekleri yük ağırlık kapasitesi de sonradan sorun yaşanmaması adına dikkat edilmesi gereken ayrıntılar arasında yer alır.

Manlift kiralama konusunda işletmelerde taşınmada kullanılacak olan ürünlerin boyutlarına uygun olacak genişliklerde seçim yapmak önemlidir. Bu konuda firmamızdan hizmet almanız mümkündür. Alanında uzman ekiplerimiz işletmeniz için en uygun manlifti seçmenize yardımcı olacaktır. Firma olarak kiraladığımız manliftlerin düzenli olarak bakımlarını da gerçekleştiririz.