Çatalca Sepetli vinç kiralama çalışma güvenliği sebebiyle çalışanların sorunlu bölgelerde güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sunan ve ayrıca araç üstünde yer alabilecek araçlara sepetli vinç adı verilir. En çok inşaat alanlarında kullanılmasının temel sebebi ise, ulaşılması zor olan yerlere daha kolay şekilde ulaşılmasını sağlamasıdır. Ayrıca çalışan kişiler sepetli vinç sayesinde işlerini çok daha güvenli şekilde Halletmektedir.

Sepetli Vinç Özellikleri

İhtiyaç durumuna göre sepetli vinçin çeşitleri değişiklik gösterir. Bu durum daha çok çalışılacak alanın yüksekliğine ve konumuna göre farklılık gösterir. Metre bakımından hizmet veren vinç çeşitleri oldukça fazladır. Vinç çeşitlerini sıralamak gerekirse, 25, 30, 43, 54, 60, 67, 70, 84 modele sahiptir. Bu nedenle kullanılacak alana göre tercih edilmesi daha doğru olur.

Sepetli Vinç Kullanım Yerleri

Çatalca Sepetli vinç kiralama ile kullanım alanları bir hayli fazladır. Dış cephe tadilat işlerinde, yüksek yapılarda cam temizliğinde, montaj işlemlerinde, tamir esnasında, sıva boya ve tadilat gibi işlemlerde çok fazla tercih edilir. İşçi güvenliği konusunda da oldukça büyük bir öneme sahip olan sepetli vinç araçları insan gücünün yerinde ve doğru zamanda kullanılmasına yardım eder. Tüm bunların yanı sıra iş gücü kazanımını da sağlar.

Jumbo Sepetli Vinç

Yüksek mesafe söz konusu olduğunda çalışanları ve ekipmanları güvenli olacak şekilde yukarıya doğru taşıyan araçların en başında Jumbo sepetli vinç yer alır. İş güvenliği konusunda oldukça önemli bir yere sahip olan bu araçlar, hemen hemen tüm koşullarda kullanılabilir. Fuar alanı hazırlığında, dış cephe temizliğinde, binaların bakım ve onarım gerektiren işlerinde daha fazla tercih sebebidir. Yapılacak işin ve kullanılacak alanın durumuna göre tercih edilmesi gerekir.

Çalışanlara oldukça güvenli bir ortam hazırlayan Jumbo sepetli vinç modeli, yüksek ve riskli yerlerde tercih sebebidir. Genel olarak yüksek alanlarda çalışmak hem zor hem de risklidir. Özellikle iş kazalarının çok yoğun olduğu bu tür işlerde kişiler çalışanları için sepetli vinç tercih edip kullanılır. Siz de bunun için Çatalca sepetli vinç kiralama firmamızdan gönül rahatlığıyla vinç kiralayabilirsiniz.