Çatalca Makaslı platform kiralama uygun fiyatlı platform modelleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya özen göstermektedir. Farklı yüksekliğe sahip olan bu araçlar her konuda sizlere yardımcı olabilmektedir. Birçok projede kişilere kolaylık ve güvenli kullanım imkanı sunan bu ürünler oldukça elverişlidir. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama seçeneği bulunan platform çeşitlerini kiraladığını zaman daha fazla kar elde etmeniz mümkündür. Çünkü satın almaya göre bu işlem çok daha avantajlıdır. Genellikle en çok dizel ve benzinli modeller tercih edilse de duruma göre elektrik ve akülü modeller de tercih edilebilecek seçenekler arasındadır.

Makaslı Platform Aracı Ne Tür Özelliklere Sahiptir?

  • Makaslı platform kendiliğinden kilitlenen bir kapıya sahiptir.
  • Otomatik fren sistemi mevcuttur.
  • Oransal olarak kontrol valfleri bulunur.
  • Lastikleri kesinlikle iz yapmaz özelliktedir.
  • Yüksek boyutlu bir yürüyüşü vardır.
  • 4×4 yürüyüş sistemi mevcuttur.
  • Yardımcı elektrik pompası bulunur.
  • Acil durum için stop tuşuna mevcuttur.

Çatalca Makaslı platform kiralama firmamız bünyesinde bu ve daha fazlasına sahip araçlar mevcuttur. Böyle bir sistemden faydalanan ilmek için formamızı ziyaret edebilirsiniz  işlerinizi güvenli ve pratik halde halletmek isterseniz, her konuda yardımcı olunur.

Makaslı Platform Kiralama Fiyatları Nedir?

 

Makaslı platform kiralama fiyatları oldukça bütçe dostudur. Platform kiralamak isteyeceğiniz zaman öncelikli olarak ne kadar yükseklik için bir platform gerekli bunu belirlemek lazımdır. Genellikle bu durum fiyat konusunda önemli bir role sahiptir. Yükseklik her ne kadar artış gösterirse belirli başlı durumlarda kiralama için ödeyeceğiniz fiyatta artış gösterecektir. Tüm bunların yanı sıra kiralama fiyatını belirleyen başka bir husus ise platformun ne kadar süre boyunca kiralanacağıdır.

 

Özellikle günlük platform kiralama ile haftalık platform kiralama fiyatı aynı değildir. Bu gibi durumlardan dolayı Çatalca Makaslı platform kiralama fiyatları değişikliğe neden olur. Temizlik, montaj, tamir, badana ve boya gibi daha birçok işlerde kullanılabilen Makaslı platform aracı son derece güvenlidir. Bakım ve onarımı tam zamanında yapıldığı için kiralama için her zaman hazır halde bulunur. Firmamız ile irtibata geçerek gerekli her bilgiyi öğrenebilirsiniz. Bunun için irtibat kurmamız yeterli olmaktadır.