Platform kiralama işlemi gerek kolay gerek avantajlı olduğu için iş yönünden çok fazla tercih edilir. Arnavutköy Makaslı platform kiralama ile irtibat kurmanız yeterli olur. Firmamız bu konuda sizlere her zaman yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan Makaslı platform makinesini kullanacağınız yere personel ekibimiz getirir. Her bir makinenin bakımı ve testleri zamanında yapılmış olup kullanıma hazırdır. Günlük, haftalık ve aylık olarak proje durumuna göre bir platform kiralamanız mümkündür. Uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulan platform çeşitleri her zaman işlerinizin aksamadan yapılmasını sağlar. Güvenilir ve pratik olması nedeniyle inşaat sektörünün en vazgeçilmez aracı olarak bilinir.

Makaslı Platform İle Neler Yapılabilir?

Makaslı Platform aracını pek çok iş sahasında kullanmak mümkündür. Özellikle inşaat sektöründe ve yüksek binaların temizliği için oldukça elverişli bir araç türüdür. Rezidans gibi yüksek katlı binaların temizliği için Arnavutköy makaslı platform kiralama firmasının bir platform kiralamanız sizin çok avantajlı olur. Makaslı platform aracı gerek verimli gerek uzun ömürlü olmasından dolayı çok elverişlidir. İç ve dış mekan, merdiven, inşaat bakım ve tadilat gibi işlemlerde her zaman makaslı platform aracını tercih edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan elektrikli, akülü, benzinli ve dizel cesetlerden birisini tercih edebilirsiniz.

Akülü Makaslı Platform

Akülü Makaslı platform aracı, günlük hayatta çok fazla talep görür. Bunun başlıca nedeni ise uzun süre çalışma imkanı sunmasından  kaynaklanır. Akülü Makaslı platform aracının sahip olduğu özellikler ise şu şekildedir;

  • Verimli bir çalışma özelliği sunduğu için iş gücünden tasarruf etmeyi sağlar.
  • Sessiz çalışma özelliğine sahiptir.
  • Çevre kirliliğini önler
  • Makine tasarımı oldukça elverişlidir.
  • Sıfır emisyon imkanına sahiptir.
  • Hidrolik yağ kullanımına sahiptir.

Arnavutköy Makaslı platform kiralama sayesinde iç mekan çalışması yapılabilir. Yapı alanlarında, depolama yerlerinde ve inşaat sektöründe maksimum seviyede bir çalışma imkanı vadeder. Elektrikli motora sahip olduğu için sessi, temiz ve kokusuz çalışma özelliği sunar. Bu nedenle iç mekan alanlarında olumsuz bir sonuç teşkil etmez. Firmamızı arayarak gerekli her bilgiye sahip olmanız mümkündür.