Hadımköy Makaslı platform kiralama araçlarından dizel modeller genellikle en çok arazi gibi geniş alan yerlerinde tercih sebebidir. Bu alanlarda etkili bir sonuç alabilmek için çok elverişli bir araçtır. Makaslı platform güçlü bir uyuma sahiptir. 10 ve 18 metre yüksekliğine kadar uzanabilir özelliktedir. Dış alanlardaki her işinizi bu platform sayesinde kolayca halk edebilmemiz mümkündür. Oldukça çevre dostu bir mekanik sistemdir. Bu nedenle projelerde yoğun bir talep görür. Az gürültüye sahip olması açısından kesinlikle çevreyi rahatsız etmez. Aynı zamanda 5 ve 22 metre yüksekliğine sahip bir kapalı alan ve düz zemin alanlarında yüksek bir performans imkanı sunar. Araçlar hakkında daha detaylı bilgiye geçmek isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Makaslı Platform Kullanım Alanları Nerelerdir?

Platform çeşitleri oldukça fazladır. Dizel, benzin, elektrik ve akü ile çalışan modeller mevcuttur. Akülü makaslı platform çeşitleri daha çok iç mekan alanlarında, depolama yerlerinde, inşaat alanlarında, endüstriyel tesis bölgelerinde tercih edilip kullanılır. Makaslı platform sessiz, kokusuz ve temiz bir çalışma sergilediği için çok elverişlidir. Tüm bunların yanı sıra zorlu yapılarda ise genellikle arazi tipi dizel makaslı platform tercih edilir. Hadımköy Makaslı platform ile istediğiniz çeşide kolayca ulaşabilirsiniz. Arazi tipi dizel makaslı platform çamurlu, toprak zemin, engebeli ve ekstra geniş bölgelerde rahat bir sürüş imkanı sunar. Projeniz için hangi platform modelini seçme konusunda herhangi bir bilgiye sahip değilseniz bu konuda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olur.

Akülü Makaslı Platform Ne Tür Özelliklere Sahiptir?

Akülü makaslı platform yüksek performans ve uzun süre çalışma özelliği ile çok fazla tercih edilen bir ürün çeşididir. Hadımköy Makaslı platform kiralama ile işlerinizi kolay ve güvenli şekilde halledebilmeniz oldukça mümkündür. Akülü makaslı platform modelinin başlıca özellikleri şu şekildedir;

  • Verimli bir makina tasarıma sahip olduğu için yoğun ilgi görür.
  • Sessiz bir çalışma özelliğine sahip olduğu için kesinlikle çevreyi rahatsız etmez.
  • Oldukça etkili bir çalışma niteliğine sahip olduğu için iş gücünden tasarruf etmek kaçınılmaz olur.
  • İç ve dış mekan yerlerinde kolay bir kullanım imkanı sunar.