İşletmelerinizin ihtiyacı olan manlift ürünlerini piyasa şartlarına göre çok daha uygun kriterlerde kiralamak istiyorsanız Atlas Vinç firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ucuza kiralık manlift firmamızda mevcut olmakla birlikte kaliteli ürünler bulunmaktadır. Profesyonel bir firma olmakla beraber siz değerli müşterilerimize uygun fiyata manlift kiralamaktan gurur duymaktayız.

Sektörde uzun yıllardan beri müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için uğraşmaktayız. Firmaların bizi tercih etmesindeki en büyük öncelik profesyonel hizmet sunmamız ve uygun fiyata ürün kiralamamızdır. Bu sayede bütçenizi aşmadan işinizi dilediğiniz süre içinde gerçekleştirebilir ve sözleşme bittikten sonra size özel fiyatlar ile hizmet almaya devam edebiliyorsunuz.

Firmamız 7/24 müşteri desteği sunarak daima sorularınızı yanıtlamakta ve sizlere destek olmaktadır. Aklınıza takılan her türlü soruyu firmamıza çekinmeden sorabilirsiniz. Manlift kiralama hizmeti kapsamında farklı modellerdeki ürünleri kiralayabilirsiniz.

Uygun Fiyata Makaslı Platformlar

kiralık manlift

kiralık manlift

Makaslı platform konusunda ilk adresiniz Atlas Vinç olmalıdır. Çünkü firmamız olması gerektiği gibi profesyonel nitelikte hizmet vermektedir. Akülü ve dizel makaslı platform ürünlerimiz sayesinde işlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Farklı araçlarımız arasından işinize en uygun olan platformu kiralayabilirsiniz. Ayrıca firmamızda tecrübeli operatörler 7/24 sizlere engin deneyimleri ile hizmet sunmaya amadedir.

Özel olarak eğitim alan ve işini en iyisi şeklinde yapan operatörlerimiz size kiraladığınız gün kadar destek olmaktadır. Bunun için bizlere mail ya da WhatsApp üzerinden ulaşabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize bağlanmanız durumunda kiralık manlift ürünlerimizden uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz.

Kiralık Manlift Ürünleri ve Kiralama Şartları

Her firmaya ve sektöre uygun bir şekilde kiralık manlift ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz zaman içinde bakıma girerek sizlere güvenle sunulmaktadır. Ortalama yılda 4 kere ürünleri rutin bakıma sokmakta, herhangi bir arıza olduğunda bekletmeden gereğini yapmaktayız. Bu sayede çalışma esnasında can güvenliğiniz tam manası ile korunmuş olacağı gibi işinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Manlift Nedir?

Manlift, pek çok kelime ile telaffuz edilebilir. Genel anlamda personel yükseltici bir platformdur. Günlük hayatta çok sık karşılaştığımız platformlardan yalnızca bir tanesidir. Manlift, makaslı bir platformdur. Makaslı olması dolayısı ile çok daha yükseklere ulaşma imkanı vardır. Manlift ürünleri personelleri belli bir yüksekliğe çıkardıktan sonra o yükseklikte rahat çalışma imkanı sunar.

Manlift, son derece güvenli bir yükselme aracıdır. Binaların dışında herhangi bir yüksek alana ulaşmak için manlift tercih edilir. Güvenlik kurallarına dikkat edildiği sürece son derece güvenli bir araçtır. Personelin can güvenliği açısından güvenlik kurallarına mutlaka uyum sağlamak gerekir. Manlift ürünleri sayesinde yukarı çıkması zor olan bölgelerde yukarı çıkıp güvenle çalışma olanağı vardır.

Personel yükseltici platformlar taşıdıkları özelliklere göre farklılıklar gösterir. İç mekanlarda zemine hasar vermemesi açısından akülü platformlar tercih edilir. Engebeli alanlarda ise dizel platformlar tercih edilmelidir.

Manlift Platformlar Nerelerde Kullanılır?

Kiralık manlift pek çok alanda kullanılabilir. Malzemelerin montaj işlemlerinde, engelli bölgelerde işinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Plazalarda cam temizliği ve dış cephe temizliği için manliftler inanılmaz ürünlerdir. Dışarıdan yapılacak yükseklik gerektiren tüm işlerde manlift platformu çok avantajlıdır. Binaların boya badanasını yapmak ve temizlemek için de manliftlere ihtiyaç duyulur. Montaj, temizlik ve boyama işlemlerinizde firmamızdan en iyi şekilde hizmet alabilir, kiralık manlift ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Örümcek Platformlar

Adını sıkça duyduğumuz ve günlük yaşamda çok sık kullanılan örümcek platformlar firmamız tarafından kiralık olarak sunulmaktadır. Paletli, Spider ve Ahtapot olarak isimlendirilen örümcek platformlarımızı sitemiz üzerinden kiralamanız mümkündür. Örümcek platformlar eklemli yükselme, dikey ve yatay yükselme gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Örümcek platformlar denge ayakları örümceğe benzediği için bu ismi almıştır. Bomlu platformlara göre düşük ağırlıklı oldukları için alışveriş merkezleri gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. İç mekanlarda da kullanımı uygundur. Özellikle egzoz dumanından iç mekanları arındırmak açısından oldukça ideal ürünlerdir.

Örümcek platformların kullanıldığı bazı alanlar şu şekildedir;

  • Bina bakım ve onarım işleri
  • Stok ve depo yönetim çalışmaları
  • Kapalı alan ve fabrikalardaki bakım işleri
  • AVM temizlik ve bakım işleri
  • Pano ve levhaların asılması
  • Elektrik kurulum ve bakım onarım işleri
  • Asma tavan ve yangın söndürme gibi kurulum işleri
  • Havaalanı temizliği
  • Tesis yönetim firmalarında bakım onarım ve temizlik işleri
  • Yiyecek üretim tesisleri için bakım ve onarım işleri

Siz de bu tür ihtiyaçlarınız için firmamızdan kiralık manlift hizmeti temin edebilirsiniz.