Manlift, makaslı platform olarak adlandırılır ve personel yükselticilerin genel adı olarak bilinir. Akülü, dizel ve alt grupları da vardır. Pek çok projede şartlara uygun bir şekilde kullanılabilir. Manlift ürünlerimiz personellerin 5 metre ile 48 metre arasında yukarı yükselmesini sağlar.

Manlift Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde pek çok inşaat sektöründe ve şantiye alanlarında manlift ürünlerine rastlamak mümkündür. İnşaat ve şantiye dışında havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde ve demir yolları gibi pek çok alanda manlift görebilirsiniz. Depolama işlerinde de manlifte sıklıkla gereksinim duyulmaktadır.

Manlift Nasıl Kullanılır?

Manlift ürünlerinde standart kullanma talimatı bulunmaktadır. Bununla birlikte kullanma şartlarına ve kullanımına göre de bilgi sahibi olmak gerekir. Bu nedenle makinayı kullanacak personelin gerekli eğitimi alması gerekir. Atlas Vinç olarak manlift ürünlerimizin kullanma talimatını da göndererek, merak ettiğiniz soruları cevaplamaktayız.

Manlift Kiralama Nasıl Temin Edilir?

Manlift kiralama hizmetini firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Firmamızdan manlift kiralama hizmeti almak sizlere pek çok avantaj kazandırır. Manlift periyodik bakımları, sigortalama işlemleri, arızası, sigorta ve kasko işlemleri ile uğraşmamak için manlift kiralamak çok daha doğru olur. Günlük, haftalık ve aylık olarak firmamızdan manlift kiralama hizmeti almanız mümkündür.

Firmamızdan manlift kiralamanız halinde makinenin tüm teknik sorunlarını, sigortasını ve rutin bakımlarını firmamız üstlenmektedir. Çalışma şeklinizi ve zaman aralığınızı belirleyerek manlift modellerimizden temin edebilirsiniz. Sektörde deneyimli uzman çalışanlarımız sizlere her türlü teknik bilgiyi sunacak, mesai saatleri içerisinde danışmanlık desteği verecektir.

Manlift Fiyatları Neden Farklılık Gösterir?

Manlift kiralama hizmetinde fiyatlar farklılık gösterir. Çünkü hangi tip manlift kullanılacağı, ne kadar süre boyunca kiralanacağı gibi etkenler ücret konusunda önemli faktörler arasında yer alır. Manliftin hangi yükseklikte kullanılacağı da önemli bir etkendir. Çünkü yükseklik arttıkça manliftin teknolojik özellikleri de farklılık gösterir. Bu da fiyatta artışa sebep olur. Örneğin her ne kadar az gibi görünse de 12 metre ile 14 metre arasındaki manlift arasında gözle görülür değerde özellik farkı vardır.

Atlas Vinç firmamızdan çeşitli tasarımlarda manlift bulabilir, bütçenize uygun fiyatlarda kiralama hizmeti alabilirsiniz. Net fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz, gerekli kriterleri belirtmeniz daha doğru olacaktır. Metrajlar arttıkça güvenle çalışmak adına alınması gereken tedbirler de farklılık gösterir. Manlift makine, çok geniş bir ürün yelpazesi içerir. Makaslı platform, örümcek platform, teleskopik platform gibi seçenekler ücretlerde son derece etkendir.

Manlift Özellikleri

Manlift çeşitlerinin 3 ana tasarımı vardır. Uzatılabilir ve eklemli modeller, makaslı tasarımlar örnek verilebilecek manlift modellerindendir. Yukarı ve aşağı yöne hareket etmeniz gerekiyorsa asansörlü modelleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Makaslı modeller düz yukarı ve düz aşağı inen modellerdir. Daha fazla kaldırma ve daha yükseğe çıkma olanağı tanırlar. Birden fazla kişi bu manlifte binebilir ya da birden fazla yükü yukarı taşımak mümkündür.

Klasik modellerin yanı sıra personel taşıyıcılar da mevcuttur. Adından da anlaşılacağı üzere personeli yukarı çıkarıp aşağı indirme fonksiyonu için kullanılır. Diğer asansörlü manlift türlerine göre daha uygun fiyatlarda satışa sunulur. Teleskopik modeller de uzatılabilen kolları sayesinde her yöne rahatça hareket ettirilebilir. Çalışma ortamınıza ve işleyişe göre manlift seçeneğini bulabilir ve firmamızdan kolayca temin edebilirsiniz.

Güvenilir Manlift Kiralama Hizmeti

Manliftler ile çalışırken biliyorsunuz ki can güvenliğiniz tehlikededir. Yüksekten düşme, yaralanma ya da olası tehlikelere karşı çok açıksınız. Ancak güvenliğin yüksek düzeyde tutulması, her türlü emniyet önleminin alınması sizlerin de güvenle çalışmanıza yardımcı olur. Firmamızda can güvenliğinizi sağlayacak, kaliteli ve son derece kullanışlı manlift ürünlerimiz mevcuttur.

Dizel ve akülü modellerde manlift ihtiyacınız için daima yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Operatör ihtiyacınızın olup olmaması da çok önemli değildir. çünkü firmamızdan operatörlü ya da operatörsüz manlift kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz. Operatörlü manlift kiralama hizmetinde ek ücrete tabii tutulacağını bilmenizi isteriz. Detaylar için bizimle iletişime geçerek istediğiniz ürünü kiralayabilir, aklınıza takılanları bizimle paylaşabilirsiniz.