Manlift yüksekliğe ihtiyaç duyulan çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Özellikle inşaat ve sanayi sektöründe sıklıkla kullanılan bu araçlar tüm yer koşullarında rahatlıkla hareket edebilme özelliği sahiptir. Bunun yanında yükselebilme özelliği sayesinde AVM gibi alanlarda, nakliye ve depolama alanlarında bu araçlara ihtiyaç duyulur. Manlift kiralama hizmetleri ile ilgili Atlas Vinç firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Manliftler 5-22 metre arasında yüksekliklere rahatlıkla çıkabilme özellikleri ile dikkat çekerler. Bu araçlar akülü ve dizel olarak kolay kullanım imkanlarına sahiptir. Manlift kiralama firması olarak sektörün en iyi markalarından manliftlerin kiralama hizmetlerini veririz. Filomuzda bulunan araçlarımız sayesinde işlerinizi çok daha kolay ve kısa sürelerde gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralık Manlift Modelleri Nelerdir?

Manlift kiralama firmamızdan dilediğiniz ürünleri rahat bir şekilde kiralamanız mümkündür. Teleskopik, örümcek, sepetli, makaslı, eklemli gibi farklı manlift çeşitleri bulunur. İnşaat ve sanayi alanlarında çoğunlukla makaslı ve sepetli modeller tercih edilir. Performansı yüksek ve kullanımı kolay olan bu ürünler dizel ve akülü olarak iki farklı yakıt özelliğine sahiptir. Firmamız sizlere kullanım alanlarınıza bağlı olarak ihtiyacınıza uygun olan ürünleri sunar.

Firmamızdan manlift kiralamak oldukça kolay bir iştir. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize manliftlerin temin edilmesini sağlarız. Firma olarak kullanacağınız manliftlerin düzenli olarak bakım ve testlerini gerçekleştirdiğimiz için herhangi bir sorun yaşamazsınız. İşlerin aksamadan ilerlemesini sağlayacak olan firmamız siz değerli müşterilerimizle iş birliği içerisinde olmaktan mutluluk duyar.

Kiralık Manlift Fiyatları

Kiralık manlift fiyatları tercih edeceğiniz araçlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Genel olarak fiyatlarımız son derece uygundur. Uygun fiyatlı manlift kiralama hizmetleri veren firmamız kullanacağınız platform modellerine ve kullanım tarihlerine göre fiyatlandırma sunar. Fiyatlar, makaslı, teleskopik ve eklemli modellere göre değişiklik gösterir.

İnşaat ve sanayi alanlarında sıklıkla kullanılan manliftler kolay bir şekilde yükseklik erişimi sağlama özelliği ile dikkat çeker. Bu ürünler hem sizin hem de personellerinizin işlerini çok daha kolaylaştıracaktır. Bu nedenle günümüzde sıklıkla kullanılan ürünlerden biri olma özelliğine sahiptir. Bizimle iletişime geçerek birbirinden kullanışlı manliftlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.