Manlift, yüksek alanlara eşyalı personel ulaştırma konusunda etkili bir araçtır. Manlift kiralama işlemi personel yükseltme amaçlı daha fazla tercih edilir. Bunun nedeni, dış cephe boyanması, tavan tamir edilmesi gibi alanlarda etkilidir. Malzemeli olarak personel yükseltme işlemlerde iskele kurma zahmetinden kurtulma konusunda son derece etkilidir. Manlift personel yükseltmek amaçlı en güvenli tercihler arasındadır ve iskele masrafından ve zaman kaybından kurtarmak için son derece iyi bir seçenektir. Firmamız bu konuda profesyonel bir hizmet verdiği için güvenle tercih edebilirsiniz.

Manlift Kullanım Alanları

Genel olarak büyük projelerin tüm boya ve inşaat sektöründe Manlift iş araçlarına rastlamak mümkündür. Özellikle kendi alanında korunaklı bir alana sahip ve personel güvenlik kemeri bağlanıp en güvenli şekilde yukarıya kaldırılır. Eklemli, makaslı ve örümcek gibi yaygın modelleri olan 3 temel forklift çeşidi bulunur.  Depolama, trafo, havalandırma gibi alanlarda tercih edilir. Atlas Vinç firmamızı tercih ederek, siz de istediğiniz süre için hizmet alabilirsiniz.

Manlift kiralama sistemi ile personel yükselme işlemini güvenli biçimde yapıp, en iyi verimi almanıza imkân sağlar. Firmamız, bakımlı araçları uzman personeliyle en iyi şekilde hizmet ve sunar. Bu işlemler esnasında her türlü imkanı sağlayarak bu konudaki ihtiyaçları giderme konusunda en iyi hizmeti siz de alabilirsiniz.

Manlift Nedir ve Manlift Ne İşe Yarar?

Manlift bu kelimeyi çevirdiğiniz zaman anlaşılacağı üzere, üzerinde bulunan kişiyi normal bir asansörden daha fazla yüksek mesafeye kaldırmaya yarayan araçlardan biridir. Yine bu asansörler bir operatör desteği alınarak profesyonel olarak kullanılır. Klâsik asansörlere göre şekil olarak farklı olmakla birlikte fonksiyon olarak da aynıdır. Görüntüsü de bir kepçe aracının ucuna küçük bir oda eklenmiş şekildedir. Yine yukarı çıkartılan personel için de mutlaka önemli güvenlik önlemleri alınır. Bu iş makinaları genel olarak plazalarda, AVM gibi yerlerde tercih edilir. Yükseklerde bulunan malzemelerin sökülmesi montajı ve bakımına yardımcıdır. Manlift kullanım alanları bu yüzden son derece geniştir.

Manlift Güvenli Mi?

Manliftler kendi içinde demir korkuluklarla çevrili bir alan içindedir. Bu alan içinde işlemler sağlanır buna ilave olarak yükseltilen personellere güvenlik kemeride bağlanarak garanti altına alınır. Personel çevresi koruma demirleriyle çevrilmiş olan manlift platformundan düşme gibi tehlikeli durumlara karşılık ulaşması hedeflenen alanla orantılı bir şekilde emniyet kemeri bağlanır. Bu konuda deneyimli ekibimiz personelleriniz için gerekli tüm önlemleri almanızı sağlayarak gereken bilgilendirmeleri yapmaktadır. Zemin düz olduğu zaman da personelin ihtiyaç duyduğu malzemelerin sabit kalması güvenliği artırıcı etkenler arasında yer alır.

Neden Manlift Kiralamak Gerekir?

Manlift satın almak bilindiği üzere firmalar için son derece maliyeti bir durumdur. Yine bu iş makinelerinin bakım ve yedek parça gibi masrafları değerlendirilmeye alındığında kiralamanın daha uygun olduğu söylenebilir. Manflit kiralama herhangi bir işyeri manlift ihtiyacı hissettiği an tercih edilebilir.

Satın almak yerine kiralamayı tercih edip,  satın alma ve diğer masrafların getireceği yük konusunda da  tasarruf edilir. Atlas Vinç olarak firmamız bu konuda en iyi hizmeti verir. Siz de istediğiniz zaman kiralama konusunda bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama seçenekleri mevcuttur. Manflit için gerekli olan yeterlilik belgesi ve iş sağlığı güvenliği konusunda belirli bir düzeyde eğitim gereklidir. Atlas Vinç firmamız bu konuda sizler için uzman bir ekip ile destek sağlayarak, masraflardan kurtulup, aynı zamanda  güvenli bir yükselme konusunda kaliteli bir hizmet verir.

Manlift Kiralama Fiyatları

Manlift kiralama fiyatları piyasa ve geçen yıla oranla yakın bir seviye de  ilerleme gösterir. Manlift kiralama ücreti tercih edilecek manlift çeşidine bağlı olarak fiyat konusunda doğrudan etki eder. Saatlik günlük ya da haftalık gibi hangi süre için istiyorsanız, istediğiniz süreye göre ve kullanılacağı alanın ortam koşullarına göre bir fiyat teklifi firmamız tarafından sunulur.

Manlift kiralama hizmetinde yapılması planlanan zaman dilimi dikkate alınarak verilecek karar müşteriler için en iyi teklif olacaktır. Bu konuda son derece bir uzman kadro ile en uygun fiyatlarla manlift ihtiyacınızı karşılamak karşılayabilir ve 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan firmamız, son derece başarılı çalışmalar yapar. WhatsApp ya da telefondan iletişime geçerek Manlift kiralama hizmeti alabilirsiniz.