Manlift yüksekte yapılması gereken işler için çalışan personellerin istenen yüksekliklere rahat bir şekilde çıkabilmeleri için kullanılan platformdur. Manlift kiralama çoğu şirket tarafından günümüzde sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Atlas Vinç firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman yüksek kaliteli manliftlerin kiralama hizmetlerini sunarız. Farklı alanlarda kullanılabilecek manlift çeşitleri bulunur.

Manlift çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Örümcek, teleskopik, dikey, eklemli, makaslı gibi farklı manlift çeşitleri vardır. Manliftler kullanıldıkları yerlere göre farklı modelleri ile dikkat çekerler. Bu araçlar 5 metreden 22 metreye kadar çıkabilme özelliğine sahiptir. Firma olarak akülü ve dizel yakıt ile çalışan manlift çeşitlerimiz bulunur. İstediğiniz her boyuttaki manlifti sizlere sunarız.

Manlift Kiralama Nerelerde Kullanılır?

Manliftler genellikle inşaat ve sanayi alanlarında sıklıkla kullanılır. Bu araçlar yüksekliğe ihtiyacın olduğu iş alanlarında rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Manlift kiralama hizmetleri sayesinde işlerinizin çok daha kısa sürelerde ve sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bütün yer koşullarına uygun bir şekilde hareket edebilme özelliği ile AVM gibi mağaza odaklı sektörlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Bu araçlar 5 ile 22 metre arasında yükselebilme özelliği ile dikkat çeker. Firmamız sektörün en iyi markalarından derlemiş olduğu filosu ile hizmetlerini sürdürür. Performansı yüksek ve kullanımı kolay olan bu araçların dizel ve akülü olmak üzere iki farklı yakıt özelliği vardır. 7/24 teknik servis imkanlarımız sayesinde işleriniz aksamadan devam eder.

Manlift Kiralama Süreçleri Nasıldır?

Manlift kiralama süreçleri son derece kolay bir şekilde ilerler. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren manliftlerin adresinize temin edilmesini sağlarız. İhtiyaç duyduğunuz manliftleri kullanım alanlarınıza getiren ekiplerimiz her zaman testleri ve bakımları yapılan araçları sizlere sunacaktır.

Araç kiralama işlemlerini günlük, haftalık, aylık, dönemlik ya da yıllık olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son derece kısa ve kolay olan bu süreçte bütçenizi sarsmadan birbirinden güzel araçlarımıza sahip olabilirsiniz. İşlerin aksamadan ilerlemesini sağlayacak olan firmamız siz değerli müşterilerimiz ile iş birliği içerisinde olmaktan mutluluk duyacaktır. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.