İşiniz gereği yüksek konumlara erişmeniz gerekiyorsa veya elemanlarınız genel olarak yükseğe çıkması gerekiyorsa manlift kiralama sizin için en ideal seçenektir. Tamamen ekonomik bir şekilde manlift sahibi olabilirsiniz. Hem vergiden kazanç elde ederek hem arıza onarım ve rutin bakım gibi ücretlerden tasarruf ederek işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Atlas Vinç olarak sizlere kiraladığımız araçların kiralama süresi bittikten sonra gerekli temizliği yapmaktayız. Böylece gönül rahatlığı ile manlift ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizin bakımı yılda 4 defa olmak üzere yapılmaktadır. Teknik bakımlarımız yapıldıktan sonra araçlarımız gerekli testten geçtikten sonrasında sizlere güvenle teslim edilmektedir.

Manlift Kiralama ile Elde Edeceğiniz Avantajlar

Manlift kiralama ile elde edeceğiniz avantajlar aşağıdaki gibidir;

 • Bankadan kredi çekip yüklü miktarda faiz ödemek yerine manlift kiralayarak tüm maliyeti masraf olarak gösterebilirsiniz.
 • Bu göstereceğiniz masraf sizlere vergi kazancı sağlar.
 • Yılda 4 defa bakımdan geçen araçlar sayesinde güvenle çalışabileceksiniz.
 • İşinizin durumuna göre farklı modellerde manlift ürünlerini görebileceksiniz.
 • Teknik şartlara uygun araçlar ile çalışma ortamında bulunacaksınız.
 • Firmamızdan 7/24 destek alabileceksiniz.
 • Yedek parça ve bakım onarım masraflarından kurtulmuş olacaksınız.

Siz kendi uzmanlık gerektiren işinizle ilgilenirken, bizler kaliteli manlift ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Popüler Manlift Kiralama Hizmeti

manlift kiralama

manlift kiralama

Ülkemizde manlift kiralama hizmeti gittikçe popülerlik kazanmıştır. Özellikle inşaat sektöründe ve şantiye alanlarında manlift ürünlerine gereksinim duyulmaktadır. Bu alanlarda yükseklere ulaşmak için manlift ürünlerine gereksinim duyulmaktadır. Atlas Vinç olarak kiralamış olduğumuz manlift ürünleri ile yükseklere güvenle ulaşabilirsiniz. Teleskopik platformlar ve diğer manlift modelleri sayesinde daha güvenle ve profesyonel çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Teleskopik Manliftlerin Özellikleri

İnşaat taahhüt işlerinizde, şantiye çalışmalarında, farklı montaj işlerinizde, yüksekte çalışma yapmanız gereken her yerde teleskopik manlift kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Teleskopik manlift çeşitleri sizlere hem zamandan tasarruf ettirir hem de nakit bakımından tasarruf edersiniz. Atlas Vinç olarak manlift ürünlerimiz ile sizlere ülke çapında en iyi firma olmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin en iyi ve en yeni manlift modelleriyle firmamız aracılığı ile tanışabilirsiniz.

Platform ihtiyacı duyduğunuzda müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz gerektiği durumda iş sahanıza gelerek sizlere hangi platform türünü kiralamanız gerektiği hakkında bilgi verecektir. Böylece hızlı ve güvenli çalışma sağlamak adına en doğru makinayı bulmanız daha kolay hale gelecektir. Platform kiralama ihtiyaçlarınızda geç kalmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atlas Vinç olarak kurulduğumuz günden bu güne değin tek amacımız müşterilerimizin işini kolaylaştırmak adına çözüm ortağı olmaktır. Teleskopik manlift ürünlerimiz sayesinde şu avantajlara sahip olabilirsiniz;

 • 23 metre yükseklikte çalışma olanağı
 • 18,3 metre yatay çalışma olanağı
 • Optimum düzeyde verimlilik
 • Hızlı ve seri kullanım imkanı
 • Tam orantılı hareket kabiliyeti
 • Yüksek güvenlik duygusu
 • Daha güçlü bom yapısı
 • Bakımın kolay olması
 • Yeni modüler dizel platform olanağı

Teleskopik platform ve diğer manlift ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Manlift Kiralamada En İyi Firma ile Çalışın

Firmamız tarafından farklı tasarımlarda manlift ürünlerini temin edebilirsiniz. Bir manlliftin markası kadar firmanın ne düzeyde bakım onarım yaptığı da etkilidir. Atlas Vinç olarak her kiralama sonrasında ürünlerimizin bakımını gerçekleştirmekteyiz. Böylece çalışma esnasında oluşabilecek sorunları önleyerek, sizlere daha güvenli çalışma ortamı sunmaktayız.

Bizlerin kurulduğumuz günden beri en büyük amacımız müşterilerimizin çalışma esnasında platformların arıza gibi durumları ile ilgilenmemesi, işlerinin aksamasını önlemektir. Platformlarımızın dahil oldukları gruba göre 3-6-12 ayda bir mühendislik kontrolleri yapılmakta, tüm aksamları kontrol edilmektedir. Bu hususa çok dikkat etmekte ve sizlere güvenle hizmet sunmaktayız. Siz de manlift kiralama hizmetleri için Atlas Vinç firmamızı tercih edebilirsiniz.

Manlift Kiralama Fiyatları

Manlift kiralama fiyatları pek çok etkene göre farklılık göstermektedir. Öncelikle ne tarz platform kiralayacağınız önemlidir. Akülü, dizel, teleskopik, asansörlü gibi seçenekler sayesinde tercih sınırınız yoktur. Ürün modelinden sonra ürünü kaç gün veya kaç hafta kiralayacağınız da ürün fiyatlarında etkendir. Bu nedenle önce ne kadar süreliğine manlift kiralamanız gerektiğine karar vermelisiniz.

Tüm bu kriterleri belirledikten sonra Atlas Vinç firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. sizlerin memnuniyeti için piyasa şartlarına göre makul düzeylerde fiyat vereceğimizden emin olabilirsiniz. WhatsApp hattımızdan da destek alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. .