Manlift kiralama hizmetleri genellikle inşaat ve sanayi alanlarında sıklıkla kullanılır. Tüm yer koşullarına uygun hareket edebilme özelliği bulunur. Bunun yanında yükselme yetisi olduğundan AVM gibi mağaza odaklı sektörlerde kullanılabilir. Afiş ve tabelaların asılması amacıyla da manliftlerden faydalanılır. Bunun yanında nakliye ve depolama alanlarında da bu araçlar işlerin kolaylaşmasını sağlar. Metrelerce yükseğe çıkabilme özelliği olduğundan bu tarz alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Manliftlerin 5 metreden 48 metreye kadar çıkabilme özelliği bulunur. Akülü ve dizel olan modelleri vardır. Atlar vinç olarak sektörün en iyi marka platformlarını sizlere sunarız. Filomuzdan tercih ettiğiniz manliftler işlerinizin kolaylaşmasına yardımcı olur. Bizimle iletişime geçtiğinizde çok kısa sürelerde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kiralık Manlift Hizmetleri

Kiralık manlift firmamız ile iletişime geçerek teleskopik, makaslı, sepetli, örümcek ve eklemli modellerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Performansı son derece yüksek olan bu cihazların kullanımları da son derece kolaydır. Bu cihazların dizel ve akülü olarak iki farklı çeşidi bulunur. Firma olarak kullanım alanlarınıza uygun manliftleri seçmenize yardımcı oluruz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde kolay bir şekilde manlift kiralayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz araçlar kısa sürede yola çıkarak adresinize teslim edilir. Manlift makinelerimizin test ve bakımları yapılmıştır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan cihazları kullanabilirsiniz. Firma olarak günlük, haftalık, aylık olarak kiralama seçeneklerimiz bulunur. Bunun yanında dönemlik ve yıllık olarak hizmetlerimiz de bulunur.

Kiralık Manlift Fiyatları

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren profesyonel ekiplerimizle iş birliği yapabilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize her zaman titiz ve kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi sunarız. Manlift kiralama işlemleri yapan firmamız kullanılan platform modellerine göre fiyatlandırma yapar. Makaslı, eklemli, teleskopik manliftlere göre fiyatlandırmalar değişiklik gösterir.

Firma olarak müşterilerimizin istemediği ek ücretlendirme gibi işlemler gerçekleştirmeyiz. Sektörün en iyi firmaları arasında olan şirketimiz müşteri memnuniyetini sağlayacak bir disiplinle çalışır. Manlift kullanımı özellikle inşaat ve sanayi alanlarında işleri kolaylaştırır. Yükseklik erişimi sağlayan bu cihazlar dar alanlardan da rahat bir şekilde geçebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanında arazi koşullarında da hareket etme kabiliyetleri bulunur.