Yüksek alanlarda çalışma ihtiyacı lan kişiler için pek çok yöntem risk faktörü oluşturur. Bu faktörler arasında işçilerin güvenliği, işçilerin kullandığı platformların yüksek maliyetli olması, işin yavaşlaması gibi durumlar söz konusudur. Manlift kiralama hizmetleri sayesinde işleriniz aksamadan kısa sürelerde tamamlanacaktır. Atlas Vinç firmamızdan dilediğiniz manliftleri uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Manlift kiralama fiyatlarımız son derece ekonomik olduğundan işler çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve bunun yanında güvenlik tedbirleri de üst seviyelerde olur. Eğitimli operatörlerimiz ile tamir, bakım, temizlik hizmetlerinin hepsinde manlift kullanılabilir. Manlift kiralama sayesinde, bina boyama, reklam asma, tamirat, fabrikalarda gerekli işlerde, çatı oluklarının yapılmasında rahatlıkla kullanılabilme özelliği bulunur.

Manlift Kullanım Alanları Nelerdir?

Manlift kiralama ile yapmanız gereken işleri çok daha kısa sürelerde gerçekleştirebilirsiniz. Bu araçlar karayolunda ilerleyemediğinden nakliye araçları ile nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün olur. Manliftler hem iç hem de dış mekanlarda rahat bir şekilde kullanılabilme özelliğine sahiptir.

  • İbadethane, kütüphane ve AVM
  • Akaryakıt sektörlerinde montaj, kaplama ve kurulum amacıyla
  • Tabela ve reklam uygulamaları amacıyla
  • Tersanelerde gemilerin montajı ve demontajı ile ilgili konularda Peyzaj ve seracılık alanlarında
  • Dizi ve film ile ilgili sektörlerde
  • Alt geçit, tünel, üst geçit çalışmalarında
  • Kapalı spor salonu ve stadyum gibi alanlarda bu platformlar rahatlıkla kullanılabilir.

Bunların dışında manliftlerin birçok farklı sektörde rahatlıkla kullanımı mümkündür. Bu araçlar kauçuk ve iz bırakmaz yapıları sayesinde hassas zeminlerde bile rahat bir şekilde kullanılabilir.

Manlift Kullanımı Ne Kadar Güvenli?

Manlift pek çok firma tarafından sıklıkla tercih edilen platformlar arasında yer alır. Özellikle düz zeminlerde son derece rahat bir şekilde kullanılabilir. Manlift operatörlerinin bu konuda belgelerinin bulunması da son derece önemlidir. Kiralık manlift ile her türlü işin çok kısa sürelerde tamamlanması mümkündür.

Manliftlerde en önemli konulardan biri de bu cihazların periyodik bakımlarının aksatılmamasıdır. Firma olarak manliftlerimizin düzenli olarak tamir ve bakımlarını gerçekleştirdiğimizden herhangi bir problem yaşamazsınız. Bunun yanında araçlarımızın çeşitli evrakları ve kaskolarını da sürekli hazır tutarız. Manlift kiralama ile ilgili her türlü konuda firmamıza güvenebilirsiniz.