Manlift kiralama fiyatları birçok yönden farklılık gösterir. Manliftlerin birçok türü vardır fakat hepsi ortak bir çalışma prensibine sahiptir. Çalışan ve ekipmanların işlerini yapmak için yüksek yerlere kaldırılması için tercih edilen araç modelleridir. Depo, üretim tesisleri, perakende mağazaları, inşaat, yararlı işlerde ve yapılması gereken işlerin ulaşılması zor bir alanda tercih edildiği herhangi bir uygulamada tercih edilirler. Asansör kiralamanız ya da günlük kullanım için yüksek kaliteli bir manlift kaldıracı kiralamak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Manlift Çeşitleri ve Özellikleri

Manflit kiralama yapılırken genellikle üç tasarım tercih edilir. Doğru iş aracını seçmek, farkları anladıktan sonra daha hızlı bir şekilde yapılabilir. Uzatılan  ya da  eklemli modeli hem yukarı hem de aşağıya doğru bir yere ulaşmak için son derece idealdir. Diğer modellere göre kullanışlıdır.

Makaslı model de hem düz hem de yukarı aşağı hareket etmek mümkündür. Daha cok kaldırma kapasitesi ve kepçeli asansörlere kıyasla daha büyük çalışma alanları sundukları için, birden çok kişiyi ya da büyük miktarda ekipmanı yükseklere kaldırmak için idealdir. Makaslı kaldırıcılar yalnızca dikey olarak hareket etme özelliğine sahiptir.

Bununla yanı sıra, genel olarak daha büyük platformlar ve kaldırma kapasiteleri sunan modellerdir. Bu konuda daha büyük platformlar, personel ve malzeme konusunda daha avantaj sağlar. Bu özelliği sebebiyle bir kiralık manlift ile çalışmak işçiler açısından, oldukça güvenli olacaktır. Atlas Vinç ile istediğiniz zaman manflit çeşidi kiralayabilirsiniz. Fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Personel taşıyıcı modeller ise  isminden de anlaşılacağı üzere, dikey personel asansörleri kullanıcıları yukarı ve aşağı doğru hareket ettirilme özelliğine sahiptir. Diğer asansör tiplerinden kıyasla çok daha ucuzdur ve standart bir kapıdan geçecek kadar küçük bir boyuta sahiptirler.

Manlift Fiyatları Neden Değişiklik Gösterir ?

Manlift fiyatları konusunda en belirleyici faktör işin yapılacağı yüksekliktir.  Bilindiği üzere yükseklik arttıkça manlift teknoloji ve özellikleri artar ve daha yüksek fiyatlı bir hale gelebilir. Örnek vermek gerekirse 12m ve 14m makaslı platformun fonksiyonu ve özellikleri çok daha farklıdır. Yine Metrajlar arttıkça yüksekte güvende olunması için koruyucu önlemlerde aynı şekilde artar ve bu da ek olarak manlift kiralama fiyatlarına yansır.

Fiyat konusunda öteki bir belirleyicide yapılacak işin ne kadar süre yapılacağı, kiralama süredir. Manlift kiralama konusunda eğer bir deneyimleme yapacaksınız 1 günlük makaslı platform fiyatı ve aylık kiralama fiyatlarını ilk olarak öğrenmeniz gerekir. Bu konuda aylık kiralamanın daha makul olduğunu söylemek mümkündür. Firmamız hem günlük hem haftalık hem de aylık olarak kiralama hizmeti verir.

Makinalarda manlift kiralama fiyatının belirlenmesinde önemli bir rol oynar ve son derece geniş bir ürün aralığına sahiptir. En çok makaslı ve örümcekli manflit kiralama yapılır ve bu kiralama fiyatı ile makaslı platformun kiralama fiyatı arasında çok fazla fark bulunur. Bunun sebebi de tercih edilen teknoloji, tercih edilen yüksek koruma önlemleri ve çelik aksam önemli bir yere sahiptir.

Manlift Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şunu özellikle yabana atmamak gerekir ki manliftler ile çalışma yapılırken, en önemli husus güvenliktir. Yükseğe çıkıldığı için düşme ve yaralanma gibi durumlar ortaya çıkabilir ve bu makinelerde tercih edilen üst düzey güvenlik önlemleri bütün talihsiz durumlara karşı, sizi korur.

Bunun haricinde makinenin akülü ya da dizel olup olmadığına da dikkat edilmesi gerekir ve bu da fiyatları etkileyen faktördür. Genel olarak dizel olan makineler akülü makinelere göre kiralama fiyatları bakımından daha yüksek bir fiyata sahiptir. Atlas Vinç bu konuda en uygun fiyat seçenekleri ni sunar ve müşteriler için en güvenli modelleri kiralar. Operatör hizmeti de firmamız tarafından sağlanır. Bu manlift kiralama haricinde ek olarak hesaplanır.

Kiralama yaptığınız zaman operatörlü hizmeti tercih ederseniz, birçok yönden avantaj sağlayabilirsiniz. Şunu da belirtmek gerekir ki bazı özel manlift çeşitleri yani örümcek platformlar ve vinçler tek başına kiralanmaz. Operatörlü kiralamak gerekir. Bunun sebebi de bu araçların kullanımı için yetki ve belgelerin olmasıdır. Siz de Atlas Vinç firmamızı tercih ederek, birçok avantajdan ve hizmetten yararlanabilirsiniz. En uygun fiyata manflit kiralama hizmeti için WhatsApp ya da telefon ile bilgi alabilirsiniz.