Manlift, yüksek alanlarda çalışmaya ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlar tarafından tercih edilir. Manlift kullanılmadan gerçekleştirilen bu çalışmalar çeşitli risk faktörlerini de beraberinde getirir. Bu risk faktörleri, işin yavaşlaması, güvenlik, yüksek maliyetlerdir. Vinç kiralama firmamız kişi ve kuruluşlara bu bağlamda uygun hizmetler sunar. Manlift kiralama fiyatlarımız uygun olduğu için ekonomik bir şekilde işlerin hızlanması mümkün olur. Bunun yanında güvenlik tedbirlerinin en üst düzeyde olması da sağlanır. Bunun yanında vermiş olduğumuz hizmetler sigortalıdır.

Kiralık manlift ile yatay bir çalışma platformu oluşturulur. Bu yatay platformlarda çalışacak olan kişiler son derece rahat bir şekilde işlerine odaklanabilirler. Eğitimli operatörlerimiz sayesinde tamir, temizlik ve bakım hizmetlerinin tamamında manliftlerimizi kullanabilirsiniz. Manliftler, bina boyama, tamir işleri, elektrik direklerine bakım, reklam asma, çatı oluklarının yapılması, fabrika işleri gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir.

Tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek filomuz ile hizmetlerimizi sunarız. Deneyimli ve işinde uzman olan operatörlerimiz kişi ve kuruluşlara üst düzey hizmet sunar. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak açısından kaliteli hizmetler sunarız.

Manlift Kiralama Avantajları

Manlift Kiralama

Manlift Kiralama

Manlift kiralama hizmetleri günümüzde sıklıkla tercih edilir. Kiralık manlift hizmetlerimizden faydalanmak çeşitli avantajları da sağlar. Firmamız müşteri odaklı çalışmaları doğrultusunda ihtiyaca ve isteklere yönelik olarak çeşitli çözümler sunar.

Manlift kiralama avantajları;

  • İhtiyacınıza uygun olan sürelerde manlift kiralayabilirsiniz.
  • İş araçlarımızın bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde gerçekleştiririz.
  • Firmamızda yeterli manlift bulunduğu için her iş sektörüne uygun platformu bulabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olan her an bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.
  • Manlift kiralama fiyatlarımız son derece uygundur.

Fiyat, mekan ya da zaman ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadan manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Saatlik ya da günlük olarak kiralanan araçlarımızı adresinize teslim ederiz. Firmamızda bulunan bütün araçlarımızın bakım ve onarım çalışmalarını düzenli bir şekilde gerçekleştiririz. Böylece kiraladığınız araçlarla ilgili herhangi bir problem de yaşamazsınız.

Manlift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir?

Manlift kiralama konusunda platform kiralanmadan önce firmanın araçları ve malzemelerinin yedeklerinin bulunması konularına dikkat edilmelidir. Bunun yanında platformların son model olması da dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konudur. Aksi durumlarda kişi ve kurumların işlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmaz. Yaşanan arızalar nedeniyle işlerin yarım kalması durumları söz konusu olabilir.

Manlift kiralama hizmeti alınırken firmanın kapsamlı bir hizmet verip vermediğinin araştırılması gerekir. Kapsamlı hizmet sunan firmalar iş esnasında gerekli olan tüm araç ve malzemelere sahiptir. Bunun yanında hizmet alınacak firmanın operatörlerinin deneyimli ve eğitimli olması da son derece önemlidir. Acemi veya eğitimsiz olan operatörler işlerin yavaşlamasına ya da iş sırasında kaza veya hasar durumlarının yaşamasına sebebiyet verir. Bunun yanında firmaların kapsamlı sigortalarının olması iş sırasında tüm önlemler alınsa dahi yaşanan durumlara karşı güvence sağlama özelliğine sahiptir. Firma olarak bu tarz konulara her zaman dikkat eder ve özen gösteririz.

Manlift Kullanımı Güvenli Mi?

Manlift pek çok firmanın ihtiyaç duyduğu firmalardır. Bu araçların düz zeminlerde kullanılması son derece önemlidir. Firmamızın manliftlerinde kilitleme ve meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı titreşimi engelleme sistemleri bulunur. Bunun yanında manlift operatörlerimizin tamamı özel eğitim almıştır.

Firmamız manliftlerin periyodik bakımlarını aksatmaz. Sigorta ve kasko gibi gerekli olan evrakları her zaman hazır bulundurur. Bu sebeple manlift satın almak yerine firmamızdan manlift kiralama hizmetleri alabilirsiniz.

Manlift Kiralama Çeşitleri

Manliftler, farklı çeşitleri bulunan iş araçlarıdır. Bu araçlar içinden ihtiyacınıza yönelik olan platformları tercih edebilirsiniz. Makaslı platform kiralama hizmetlerimiz standart olarak sıklıkla tercih edilir. Manliftler genellikle makaslı platform ismi ile de bilinir. Platform türleri içerisinde eklemli platform kiralama da sıklıkla tercih edilir. Bu araçlar hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Personellerin ulaşamayacakları yerlere ulaşması bakımından platform kullanımı son derece önemlidir. Eklemli platformlar çok daha rahat bir şekilde hareket etmeye imkan tanır. Eklemler yardımıyla sağa, sola, yukarı, aşağı hareket etmek mümkün olur. Bunun yanında firma olarak teleskopik manlift kiralama hizmetlerimiz de vardır. Dizel motorlu olan bu platformlar yatay veya dikey bir şekilde hareket edebilirler. İhtiyacınız olan tüm manlift çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.