Makaslı platform günümüzde çok sık kullanılan bir iş aracıdır. Makaslı platform sayesinde çok yüksek olan yerlere erişmek çok daha kolaydır. Pek çok farklı sektörde makaslı platformdan destek alınır. Özellikle de binaların dış cephelerinde ve fabrikaların depo bölümlerinde bu ürünler ihtiyaçtır. Yalnızca yük transferlerinde değil aynı zamanda temizlik, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde de makaslı platformlara gereksinim duyulur.

Makaslı platformlar sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle güvenle kullanılabilir. İş güvenliği bakımından da bu ürünler yüksek verim sunar. Makaslı platformlar bina içi ve bina dışında rahatlıkla kullanılabilirler. Bina içinde kullanılan platformlar akülü olarak bilinir. Bina içinde ses düzeyini orta seviyeye çekmek için daha sessiz çalışırlar. Bina dışında kullanmak için ise daha farklı sistem mevcuttur. Özellikle arazi gibi bölgelerde dizel motorlu makaslı platformlar tercih edilir. Dizel platformlar akülü olanlara nazaran daha gürültülü çalışır. Yüksek yerlere erişimi kolay olduğundan ötürü çok daha fazla tercih edilir.

Manlift Kiralama Aşamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul manlift kiralama

İstanbul manlift kiralama

Manlift, yüksekte yapılması gereken işlerde personellere yardımcı olur. Bu makinelerle çalışma avantajlarını elde etmek için Atlas Vinç firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Manlift kiralama aşamasında dikkat etmeniz gereken öncelikli unsur ne tür manlifte ihtiyacınız olduğudur. Eğer bu konuda çok detaylı bilginiz yoksa firmamızda çalışan uzman ekipler sahaya gelerek çalışma alanında ne tür makineye gereksinim duyduğunuzu belirlemektedir. Ancak firmamızdan temin edebileceğiniz manlift türlerini genel olarak şöyle gösterebiliriz;

 • Örümcek manlift
 • Makaslı manlift
 • Teleskopik manlift
 • Eklemli manlift
 • Dikey manlift

Bu platformlar taşımış oldukları özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Manlift Kiralama Nerelerde Tercih Edilir?

Makaslı platform dahil olmak üzere manlift kiralama pek çok alanda tercih edilir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir olduğunu belirttiğimiz manliftlerin kullanım alanı aşağıdaki gibidir;

 • Tabela ve reklam afişi montajı
 • Kütüphane
 • AVM
 • Akaryakıt sektöründe kurulum ve montaj işlemi
 • Dizi ve film sektörleri
 • Alt geçit ve üst geçitlerde
 • Kapalı spor alanları

Bunlar sadece manliftlerin kullanım alanına birer örnektir. Çok daha fazla alanda ihtiyaç duyulduğunu belirtmek isteriz.

Manlift Kullanmak Güvenli midir?

Manlift kiralama hizmeti güvenilir firmalardan karşılandığı taktirde son derece güvenlidir. Bu araçlarda kilitlemelere ve olası olağan dışı hareketlere karşın titreşim engelleme özellikleri bulunmaktadır. Eğer operatörünüz yoksa firmamızdan alanında uzman operatörler ile çalışabilirsiniz. Manliftler inşaat ve sanayi alanlarında sıklıkla tercih edilir. Yükseklik erişimini sağlamak son derece kolaydır. Dar mekanlarda hatta arazi koşullarında bile rahatlıkla kullanılabilir. Firmamızdan manlift kiralamanız halinde aracın bakımı, arızası ve tamiri ile ilgili sorunlarla da uğraşmazsınız. Çünkü firmamız yılda 4 kez araçların bakımını yaptırmaktadır. Ayrıca en ufak bir sorun oluşması halinde firmamız gerekeni yapmaktadır.

Manlift Kiralama Süreci Nasıldır?

Manlift kiralama hizmeti firmamızda son derece kolaydır. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda personellerimiz son derece güler yüzlülük ile sizlere destek olacaklardır. Bizlere ne tarz manlift ihtiyacınızın olduğunu, kaç günlük ihtiyaç duyduğunuzu ve adres bilgilerinizi iletmeniz halinde firmamız profesyonel çalışanları operatör ile birlikte aracı adresinize gönderecektir.

Firmamızın uygun fiyat politikası sayesinde bütçeniz sarsılmadan manlift kiralama hizmeti temin edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz platform modeline ve kullanım tarihine göre manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teleskopik, eklemli ve dizel, akülü gibi manlift seçeneklerimiz arasından ihtiyaç duyduğunuzu temin edebilirsiniz.

Kiralık Manlift Avantajları

Kiralık manlift hizmetleri günümüzde çok fazla tercih edilir. Bu hizmetlerden faydalanmak için çok fazla sebebiniz vardır. Firmamızdan manlift kiralamanız durumunda aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz;

 • Firmamızdan manlift kiralama hizmetleri son derece uygun fiyatlıdır.
 • Gereksinim duyduğunuz süre zarfında manlift kiralamanız mümkündür.
 • Firma olarak her ihtiyaca uygun manlift bulmak mümkündür.
 • Araçlarımızın bakımını düzenli bir şekilde yaptırmaktayız.
 • Firmamızı tercih etmeniz halinde zaman ve mekan sorunu yaşamazsınız.
 • Saatlik ya da günlük manlift kiralamanız mümkündür.

Firmamız Atlas Vinç olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunmakta ve bütçenizi aşmaması için uygun fiyatlarda kiralama olanağı sunmaktayız. Sizler de firmamızdan manlift kiralamak için 7/24 WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.