Manliftler genellikle inşaat ve sanayi gibi alanlarda sıklıkla ihtiyaç duyulan araçlardan biridir. Bunun yanında yüksekliğe ihtiyaç duyulan pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilme özelliği bulunur. Farklı yer koşullarına uygun olacak şekilde hareket edebilir. Bu nedenle AVM tarzı mağaza odaklı sektörlerde de tabela ya da afiş asmak adına rahatlıkla kullanılabilir. Kiralık manlift hizmeti almak istiyorsanız Atlas Vinç firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Manliftler 5 ile 22 metre arasında yüksekliğe çıkabilirler. Bu araçların akülü ve dizel yakıt ile çalışan çeşitleri vardır. Manlift kiralama firmamız sektördeki en iyi platformları uygun fiyatlara kiralamanız adına hizmetlerini sürdürür. İşlerinizi kolaylaştıracak manliftleri firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Kiralık Manlift

Kiralık manlift firmamızda teleskopik, makaslı, sepetli, örümcek, eklemli gibi farklı çeşide sahip platformları bulabilirsiniz. Makaslı ve sepetli platformlar özellikle sanayi ve inşaat alanlarında sıklıkla kullanılır. Bu makinelerin performansının yüksek olmasının yanında kullanımları da oldukça kolaydır. Dizel ve akülü olmak üzere farklı iki yakıt seçeneği olan modeller bulunur.

Manlift kiralamayı düşünüyorsanız dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu platformların kiralama süreçleri son derece kolaydır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde ekiplerimiz manliftlerin adresinize temin edilmesini sağlayacaktır. Manliftlerimizin tamamının testleri ve bakımları düzenli bir şekilde yapıldığından bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Araçlarımızı günlük, haftalık veya aylık olacak şekilde kiralayabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz dönemlik veya yıllık olarak da kiralama seçeneklerimiz bulunur.

Manlift Kiralama Fiyatları

Firmamızda manlift kiralama fiyatları son derece uygundur. Bütçenizi sarsmadan dilediğiniz manlifti kolay bir şekilde ve kısa sürelerde kiralayabilirsiniz. Bu sayede işleriniz aksamadan çok daha kolay bir şekilde ilerleyecektir. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda profesyonel elemanlarımız sizlerle iş birliği içerisine girecek ve en iyi manliftleri kiralamanıza yardımcı olacaktır.

Makaslı, teleskopik, eklemli manliftlerin özellikleri birbirinden farklı olduğu için bu araçların fiyatlandırmaları da değişiklik gösterir. Firma olarak manlift kiralama hizmetlerimizde müşterilerimizin istemediği ek ücretlendirmeler yapmayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek birbirinden kaliteli manliftlerimiz içerisinden ihtiyacınıza uygun olanları kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir.