Kiralık manlift genellikle inşaat ve sanayi alanlarında sıklıkla kullanılan araçlardır. Yüksekliğe ihtiyacın olduğu pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Bütün yer koşullarına uygun bir şekilde hareket etme özelliği yanında yükselebilme özellikleri ile AVM gibi alanlarda da sıklıkla kullanılır. Kiralık manlift hizmetleri konusunda Atlas Vinç firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Manliftler, depolama ve nakliye alanlarında da sıklıkla kullanılan cihazlar arasında yer alır. İş kolaylaştırıcı özellikleri ile beraber metrelerce yükseğe çıkabilirler. Bu araçlar 5 metreden 22 metreye kadar çıkabilme özellikleri ile dikkat çeker. Manlift kiralama konusunda sektörün en başarılarından biri olan firmamızdan en iyi hizmetleri alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlerin de işini kolaylaştırarak kısa sürede manlift temin etmenizi sağlar.

Manlift Modelleri Nelerdir?

Manlift kiralama firması olarak makaslı, örümcek, teleskopik, eklemli, sepetli gibi farklı manliftlerin kiralama işlemlerini sağlarız. İnşaat ve sanayi sektörlerinde çoğunlukla makaslı ve sepetli platformlar tercih edilir. Performansı yüksek ve aynı zamanda kullanımı kolay olan bu araçların dizel ve akülü olmak üzere iki farklı yakıtla çalışan çeşitleri vardır.

Firma olarak ihtiyaçlarınıza bağlı olarak dilediğiniz manlifti kiralamanıza yardımcı oluruz. Bunun yanı sıra 7/24 firmamızın teknik desteklerinden de rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Firmamızdan manlift kiralamak oldukça kolay bir süreçtir. Bizimle iletişime geçmeniz halinde tercih ettiğiniz manliftleri adresinize teslim ederiz. Alanında uzman olan personellerimiz testleri ve bakımları yapan manliftleri sizlere sunacaktır.

Manlift Kiralama Ne Kadar?

Bizimle iletişim kurmanız halinde profesyonel manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız kalite ve çalışma prensiplerine uygun olarak çalışmalarını sürdürdüğünden bizden aldığınız hizmetlerde herhangi bir problem yaşamazsınız. Uygun fiyatlı manlift kiralama hizmetleri veren firmamız tercih edeceğiniz platformlara göre fiyatlandırma sağlar. Makaslı, teleskopik, eklemli manliftlerin fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir.

İnşaat ve sanayi işlerini kolaylaştırma özelliğine sahip olan bu araçlar kolay şekilde yükseklik erişimi sağlayacaktır. Bunun yanında dar alanlardan geçebilme ve arazi koşullarında hareket edebilme gibi farklı özellikleri de bulunur. Avantajlı manlift kiralama hizmeti almak adına ihtiyacınız olan platformları seçebilirsiniz. Bu sayede işlerinizi kısa sürelerde ve herhangi bir sorun yaşamadan tamamlamanız mümkün olur.