Yüksekte çalışması gereken kişi ve kuruluşlar için manlift kullanımı oldukça önemlidir. Manlift kullanılmaması durumunda işin yavaşlaması, güvenlik, yüksek maliyet gibi risk durumları meydana gelebilir. Atlas Vinç firmamızdan kiralık manlift hizmetleri alabilirsiniz. Manlift kiralama fiyatlarımız son derece uygun olmasının yanında bu araçlar işlerin çok daha hızlı bir şekilde ilerlemesine de yardımcı olur.

Bu platformlarda güvenlik önlemleri en üst seviyelerdedir. Manlift kiralama hizmetlerimizi sigortalı bir şekilde gerçekleştirdiğimizden herhangi bir sorun da yaşamazsınız. Kiralık manlift kullanımı ile çalışanlara yatay bir çalışma platformu oluşturulur. Bu sayede personeller çok daha rahat bir şekilde çalışmalarını sürdürebilirler. Bu platformlar temizlik, tamir, bakım gibi çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Manliftler Nerelerde Kullanılır?

Manlift kiralama ile tamir işleri, bina boyama, elektrik direklerinde bakım, reklam asma, çatı oluklarının yapılması, fabrikada çeşitli işler gerçekleştirilebilir. Tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede manlift filomuz bulunur. İşinde başarılı olan operatörlerimiz kişi ve kuruluşlara çeşitli avantajlar sağlarlar. Firma olarak vermiş olduğumuz manlift hizmetlerinden müşterilerimizin memnun kalması oldukça önemlidir.

Firmamızdan teleskopik, makaslı, sepetli, örümcek, eklemli gibi farklı platform çeşitlerini kiralayabilirsiniz. İnşaat ve sanayi alanlarında çoğunlukla sepetli ve makaslı manliftler tercih edilir. Bu makinelerin kullanımının kolay olmasının yanında performansları da oldukça yüksektir. Bu makineler akülü ve dizel olarak iki farklı yakıt özelliği ile dikkat çeker. Manlift kiralamayı düşünüyorsanız dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Manlift Kiralama Süreci Nasıldır?

Manlift kiralama hizmetleri oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda ekiplerimiz bu araçları adresinize kadar getirecektir. Manliftlerimizin bakımları ve testleri düzenli olarak yapıldığından kullanım aşamasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Platformları günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayabileceğiniz gibi dönemlik ya da senelik olarak da kiralamanız mümkündür.

Firmamız uygun fiyatlı manlift kiralama hizmetleri verdiğinden bütçenizi sarsmadan bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz platform modellerine ve kullanım tarihlerine göre ücretlendirme yaparız. Makaslı teleskopik, eklemli gibi manlift modelleri arasından yapacağınız seçimlere bağlı olarak fiyatlar da değişiklik gösterecektir. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından her zaman disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz.