Manliftler günümüzde genellikle inşaat ve sanayi alanlarında kullanılan araçlardır. Yüksekliğe ihtiyaç duyulan pek çok iş alanında rahatlıkla kullanılabilme özelliği bulunur. Bütün yer koşullarına uygun bir şekilde hareket etme özelliği vardır. Kiralık manlift hizmetleri için Atlas Vinç firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Nakliye ve depolama alanlarında da sıklıkla tercih edilen bu araçlar iş kolaylaştırıcı özelliği ile dikkat çeker.

Manliftlerin 5 metreden başlayarak 22 metreye kadar çıkabilme özelliği vardır. Bunun yanında akülü ve dizel olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Manlift kiralama firmamız sektörde en iyi markalardan derlemiş olduğu filosu ile hizmet verir. Bunun yanında kısa sürelerde manlift temin etmeniz için elimizden geleni yaparız.

Manlift Modelleri Nelerdir?

Manlift kiralama firmamızda dünya markası platformları bulabilirsiniz. Teleskopik, örümcek, makaslı, eklemli, sepetli gibi farklı çeşitlere sahip olan modellerimiz bulunur. İnşaat ve sanayi alanlarında genellikle makaslı ve sepetli modeller tercih edilir. Performansı yüksek ve kullanımı kolay olan bu araçlar akülü ve dizel olarak farklı yakıt özelliklerine sahiptir.

Firma olarak sizlere kullanım alanlarınıza uygun manlift teminatında bulunuruz. 7/24 teknik servis imkanlarımız ile işlerinizin çok daha kısa sürelerde tamamlanmasını sağlarız. Manlift kiralama hizmetleri son derece kolay süreçlerdir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren firma olarak adresinize manliftlerin temin edilmesini sağlarız. Bunun yanında araçlarımızın tamamının testleri ve bakımları yapıldığından herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız.

Manlift Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Manlift kiralama hizmetleri son derece kolay süreçlerdir. Günlük, aylık, haftalık şeklinde kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında dönemlik ya da yıllık olacak şekilde de manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Son derece kısa ve kolay ilerleyen bu süreçlerde uygun fiyatlı ve bütçenizi sarsmadan hizmetlerimizden faydalanmış olursunuz.

Manlift kullanımı inşaat ve sanayi işlerinin kolaylaşmasını sağlar. Bu araçlar kolay bir şekilde yükseklik erişimi sağlarken bunun yanında dar alanlardan geçebilme ve arazi koşullarında hareket edebilme özellikleri ile de dikkat çeker. Manlift kiralama hizmetlerimizden faydalandığınız zaman maliyet ve bakım işleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kısa zamanda işlerinizin tamamlanması mümkün olur.