Manliftler günümüzde sıklıkla kullanılan araçlar arasında yer alır. Genellikle yüksekliğe ihtiyaç duyulan inşaat ve sanayi alanlarında tercih edilir. Bütün yer koşullarına uygun bir şekilde hareket edebilme özelliğinin dışında yükselebilme yetisi de bulunur. Bu sebeple nakliye ve depolama alanlarında da sık sık kullanılan ürünlerden biridir. Kiralık manlift hizmetleri konusunda Atlas Vinç firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Manliftler modellerine göre 5 metreden 22 metreye kadar çıkabilme özelliğine sahiptir. Bu araçlar akülü ve dizel olan çeşitleri sayesinde kolay kullanım olanağı sunar. Firmamız manlift kiralama konusunda sektörün en iyilerinden biridir. Firma olarak ihtiyacınız olan manliftleri kısa sürelerde kiralamanız adına yardımcı oluruz.

Kiralık Manlift Çeşitleri Nelerdir?

Kiralık manlift çeşitleri oldukça fazladır. Firmamızdan teleskopik, makaslı, sepetli, eklemli, örümcek gibi modeller içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İnşaat ve sanayi alanlarında özellikle sepetli ve makaslı olan modeller sıklıkla tercih edilir. Performansı yüksek ve kullanım açısından da kolaylık sağlayan bu ürünler dizel ve akülü olmak üzere iki farklı yakıt seçeneğine sahiptir. Firma olarak müşterilerimizin kullanım alanlarına uygun manliftleri seçmelerine yardımcı oluruz. Bunun yanında dilediğiniz zaman firmamızdan teknik servis hizmeti de alabilirsiniz.

Firmamızdan manlift kiralamak oldukça kolay bir süreçtir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tercih ettiğiniz manliftlerin kısa sürelerde adresinize ulaştırılmasını sağlarız. İhtiyacınız olan manliftleri kullanım alanlarınıza getirecek ekiplerimiz testi ve bakımları tam olan araçları sizlere sunar.

Manlift Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Manlift kiralama hizmeti almayı düşünüyorsanız firmamızdan günlük, haftalık, aylık, sezonluk ya da senelik olarak bu araçları kiralayabilirsiniz. Son derece kısa ve kolay olan bu süreçte bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlı ve kaliteli manlift hizmeti almış olursunuz. İşlerinizin aksamaması için müşterilerimiz ile iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürürüz.

Manlift kiralama fiyatları makaslı, teleskopik, eklemli gibi modellere bağlı olarak değişiklik gösterir. Firma olarak müşterilerimizin istemediği ek ücretlendirmeler yapmayız. Sektörün en iyilerinden biri olarak müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Uygun fiyatlı ve kaliteli manlift hizmetleri için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.