Hadımköy manlift kiralama hizmeti günümüzde sıklıkla tercih edilen hizmetler arasında yer alır. Atlas Vinç Firmamızın manlift kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu araçların kullanım alanları çeşitlilik gösterir. Makaslı platform olarak da isimlendirilen manlift bunun yanında personel yükseltici ismi ile de bilinir.

İş yerlerinde yüksek yerlere çıkmak amacıyla sıklıkla bu platformlar kullanılır. Manlift sayesinde gerçekleştirilen işler;

  • Tadilat işlemleri
  • Malzemelerin sökülmesi ya da kurulumu
  • Boya işlemleri
  • Uzak mesafelere ulaşım
  • Ağaç budama işlemleri
  • Çeşitli nedenlerle yükseğe çıkma
  • Dış cephe temizlik işlemleri
  • Plaza camlarının temizlenmesi

Bu işlemler için farklı manlift çeşitleri arasından tercih yapılabilir. Firmamız kaliteli ve profesyonel olarak manlift kiralama hizmeti sunar. Manlift kiralama hizmeti kapsamında saatlik ya da günlük olarak ihtiyacınıza uygun olan platformları kiralayabilirsiniz.

Kiralık Manlift Hizmetleri

Manlift kiralama hizmeti veren firmamızda makaslı, teleskopik, sepetli, eklemli, örümcek gibi farklı çeşitler bulunur. İnşaat ve sanayide sıklıkla sepetli ve makaslı manlift çeşitleri tercih edilir. Performansı son derece yüksek olan ve kullanım açısından da kolaylık sağlayan bu ürünler dizel ve akülü olmak üzere iki farklı yakıt ile çalışma özelliğine sahiptir.

Kiralık manlift hizmetleri oldukça kolay bir süreçtir. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda adresinize manlift temin edilmesini sağlarız. İhtiyaç duyulan manlift makinelerini ayağınıza kadar getiren firmamız testleri ve bakımı yapılan platformları siz değerli müşterilerimize sunacaktır. Günlük, haftalık, aylık olarak kiralama hizmeti verdiğimiz gibi dönemlik ve yıllık olarak da hizmetlerimiz bulunur.

Kiralık Manlift Fiyatları

Firmamızdan profesyonel bir şekilde kiralık manlift hizmetleri alabilirsiniz.  Firma olarak kaliteli ve çalışma disiplini ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Uygun fiyatlara manlift kiralama hizmeti sunan firmamız kullanacağı platformlara ve kullanım tarihlerine bağlı olarak fiyatlandırma sağlar.

Manlift kiralama fiyatları tercih edilen manlift çeşitlerine bağlı olarak da değişiklik gösterir. Bu platformlar sanayi ve inşaat işlerini kolaylaştırma özelliğine sahiptir.  Her türlü yüksekliğe kolay bir şekilde erişilebilir. Bunun yanında dar alanlardan da geçebilme özelliği bulunur. Bu platformlar hem sizlerin hem de personellerinizin işini kolaylaştıracağından son derece avantajlıdır. Bunun yanında maliyet açısından da son derece uygundur.