Manlift günümüzde sıklıkla kullanılan araçlar arasında yer alır. Bu araçlar yüksekliğe çıkılan her alanda rahat bir şekilde kullanılabilir. Güvenilir manlift kiralama hizmetleri için Atlas vinç firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bütün yer koşullarına uygun bir şekilde hareket edebilmesinin yanında yükseltilebilme özellikleri de bulunur. AVM gibi alanlarda ve bunun yanında afiş ve tabela asmak amacıyla sık sık kullanılan araçlar arasında yer alır. Bunun yanında nakliye ve depolama alanlarında da bu araçlar sıklıkla kullanılır.

Manlift metrelerce yükseğe çıkabildiğinden iş kolaylaştırma özelliği bulunur. 5-48 metre arasında rahatlıkla kullanılabilme özelliği vardır. Bu araçların akülü ve dizel olan modelleri bulunur. Manlift kiralama firması olarak sizlere her zaman en kaliteli araçlarla hizmet sağlarız. Filomuzda bulunan kaliteli platformlarımız sizlerin de işlerini kolaylaştıracaktır. Bunun yanında zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur.

Kiralık Manlift Modelleri

Manlift kiralama firmamızda dünya markası makaslı, teleskopik, sepetli, örümcek, eklemli gibi farklı çeşitler bulunur. İnşaat ve sanayi alanlarında çoğunlukla makaslı ve sepetli olan platformlar tercih edilir. Performansı yüksek olan ve kullanımı da son derece kolay olan bu platformların dizel ve akü olmak üzere iki farklı yakıt seçeneği bulunur.

Firma olarak sizlere kullanım amacınıza uygun olan manliftleri sunarız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek manliftlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan manlift kiralama oldukça kolay bir süreçtir. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda ekiplerimiz adresinize manliftlerin temin edilmesi için yola çıkar.

Manlift Kiralama Faydaları Nelerdir?

Manlift kiralama hizmetleri inşaat ve sanayi işlerinizin kolaylaşmasını sağlar. Bu araçlar kolaylıkla yüksekliklere çıkabilirler. Bunun yanında dar alanlardan geçebilme özellikleri de bulunur. Arazi koşullarında da rahatlıkla hareket edebilme özelliği olduğundan her alanda rahat bir şekilde kullanıma uygundur.

Avantajlı manlift hizmetleri için ihtiyaçlarınız olan platformları firmamızdan temin edebilirsiniz. Bu sayede işleriniz çok kısa sürelerde tamamlanacaktır. Bu alanda son derece tecrübeli ve kaliteli olan firmamızdan da konu ile alakalı hizmet alabilirsiniz. Bu sayede işlerinizin çok kısa sürelerde tamamlanması da mümkün olur. Ekiplerimiz doğru manliftleri seçmeniz açısından her zaman sizlere yardımcı olacaktır.