Manlift kullanımı çoğunlukla inşaat ve sanayi alanlarında tercih edilir. Yüksekliğe ihtiyaç duyulan pek çok alanda kullanımı yaygındır. Atlas vinç firmamızdan kiralık manlift hizmetleri alabilirsiniz. Manlift, bütün yer koşullarına uygun hareket edebilmesi ile dikkat çeker. AVM gibi mağaza odaklı olan alanlarda afiş veya tabela asmak amacıyla kullanılabilir. Bunun yanı sıra depolama ve nakliye amacıyla da kullanılan platformlardır.

Manliftler yaklaşık 48 metre yüksekliğe kadar çıkabilme özelliğine sahiptir. Akülü ya da dizel olan modelleri bulunur. Manlift kiralama firması olarak her zaman sektörde vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ile tanınırız. Firmamızda yer alan bu platformlar oldukça kalitelidir. Örümcek, sepetli, teleskopik, eklemli gibi modelleri bulunur. Performansı yüksek ve kullanımı kolay olan bu ürünler günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Kiralık Manlift Hizmetleri

Performansı yüksek ve kullanım açısından kolaylık sağlayan bu platformlar dizel ya da akülü yakıt sistemine sahiptir. Firma olarak kullanım alanınıza en uygun platformları seçmenize yardımcı oluruz. Kiralık manlift konusunda dilediğiniz zaman firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 7/24 dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Manlift kiralama oldukça kolay bir süreçtir. Firmamızla iletişime geçtiğinizde ekiplerimiz manliftleri adresinize kadar teslim ederler. Bünyemizde bulunan bu araçların testleri ve bakımları düzenli olarak gerçekleştirilir. Bu sayede çalışma sırasında herhangi bir sorun yaşamanıza gerek kalmaz. Manlift kiralama hizmetini günlük, haftalık ya da aylık olarak alabilirsiniz.

Manlift Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Makaslı, teleskopik ya da eklemli manliftler özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Manlift kiralama konusunda her zaman uygun fiyatlı hizmet veririz. Firmamız her zaman manlift kiralama ile ilgili titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. İnşaat ve sanayi işlerini kolaylaştıracak olan bu platformlar kolay bir şekilde istenen yüksekliklere çıkmaya yardımcı olur. Dar alanlardan geçebilme özelliği yanında arazi koşullarında da rahatlıkla hareket etme özelliği vardır.

Avantajlı manlift hizmetleri için ihtiyacınız olan platformları seçerek işlerinizin kısa sürede hallolmasını sağlayabilirsiniz. Manlift kiralama hizmetleri sayesinde bakım işleri ile de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu alanda tecrübeli olan firmamız her zaman en kaliteli hizmetleri almanız açısından çalışmalarını sürdürür.