İnsan yükünün kaldıramayacağı ağırlıktaki yükleri kaldırmak ve yukarı taşımak için ahtapot vinç gibi çeşitli makinalar kullanılır. Birbirinden farklı vinç ve manlift ürünleri arasında seçim yaparken önceliğiniz yapılacak iş ve ne düzeyde verim alacağınız olmalıdır. Tercih yaparken güvenliğinizi en üst düzeyde tutacak ürün modellerini göz önünde bulundurmanızda da fayda var. Dönemsel çalışmalarınız için ise manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanabilir, pek çok masraftan kurtulabilirsiniz.

İstanbul şehrinde oturuyorsanız Atlas Vinç firmamızı tercih edebilir, güvenle vinç ve manlift ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Teknik servis ve operatör konusunda da sizlere destek olmaktayız. Ahtapot vinç modeli yukarıda bahsettiğimiz gibi ağır yükleri kaldırmanıza yardımcı olur. Ahtapot vinçler kötü hava şartlarında, çamurluk alanlarda ve açık mekanlarda rahatça kullanılabilir.

Ahtapot vinçlerin açılır kapanır kolları olduğundan ötürü zemine daha sağlam oturur. Manevra hususunda da daha çok avantaj elde etmek mümkün olur. Atlas Vinç adıyla kendini ispatlamış bir firma olarak marketlere, AVM’lere, reklam şirketlerine ve bina temizliğine ahtapot vinç kiralamaktayız.

Fiziksel iş gücü yerine makine gücünden faydalanan firmalar her açıdan avantaj elde eder. İşin normalden daha kısa sürede bitmesi sizlere zamandan tasarruf ettirir. İş güvenliği de ahtapot vinç ile manliftler sayesinde sağlanmış olur. Çeşitli manlift seçeneklerini firmamızdan bulabilirsiniz. Bizlerden kolaylıkla manlift kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Manlift Kiralama Hizmetinde İş Sağlığı ve Güvenliği

manlift kiralama

manlift kiralama

İş güvenliği, çalışan kişilerin iş kazalarına uğramaması için alınan tedbirlerin tamamıdır. İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması açısından ortamdaki tüm tehlikelerin kaldırılması gerekir. Sağlığa zararı olacak tüm riskler analiz edilerek bunların tamamının ortadan kaldırılması lazımdır. İş güvenliği sayesinde hem işçi, hem işyeri hem de ekipmanlar korunma altına alınmış olur.

İş sağlığı ve güvenliği temellerini işçilere öğretmek, bu konuda bilinçlenmelerini sağlamak gerekir. İş güvenliği işyerinde örgüt olarak gerçekleşmelidir. Aksi taktirde bazı cezai işlemlere maruz kalmak mümkündür.

Manlift Kiralama Avantajları

Manlift kiralama ile firmanızı vergisel anlamda rahatlatabilirsiniz. Ancak manlift kiralama sayesinde kiralama ücretini şirketinize gider olarak gösterebilirsiniz. Makine alımlarının ücreti de peşin değildir. banka kredisiyle de almanız gerekse, belli tutarda peşinat vermeniz gerekir. Ancak makine kiralama işleminde aylık kiralar şeklinde ödeme yaparsınız. Bu da sizi yüklü miktarda borca girmekten kurtarır.

Aylık ödemeler şeklinde bütçenizi bir miktar da olsa rahatlatabilirsiniz. Ödediğiniz kiraların karşılığı firma bir fatura keser ve bu faturanın tamamı gider olarak gösterilebilir. Kira ödemeleri bilanço tablosunda pasif kısmında yer almaz. Bu da firmaların kredi başvurularında firma olumsuz etkilenmez.

Manlift Nasıl Kiralanır?

Manlift ürünleri, tonajlı eşya, inşaat malzemeleri ve insan gücünün yetmediği alanlara erişmek için kullanılır. Farklı doğrultularda vinçlerin hareket etme olanağı vardır. Eğimli rampa, dik, çukur, yüksek malzeme koyma, yatay malzeme koyma gibi teknik özelliklere sahip manlift ürünlerini firmamızdan güvenle kiralayabilirsiniz.

Kiralık manliftlerin ne kadar yük kaldırılacağına dair kesin bir bilgi yoktur. Çünkü bu konuda malzeme çeşidi ve nerede kullanılacağı çok önemlidir. Eğer hangi vinç türünü kiralayacağınızı bilmiyorsanız firmamız ekspertizleri ile görüşerek bilgi temin edebilirsiniz. Ekspertizlerimiz çalışma sahasına göre ve yapılacak işe göre hangi manlift türünü kiralamanız gerektiğini sizlere söyleyecektir.

Atlas Vinç Manlift Kiralama

Atlas Vinç olarak İstanbul’un her yerine bilinçli elemanlarımızı göndererek ekspertiz konusunda veya operatörlük konusunda sizlere destek oluyoruz. Çünkü kurulduğumuz günden beri önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Operatörlerimizin iş güvenliği sertifikası ve yeterli tecrübesi de bulunmaktadır.

Atlas Vinç olarak manlift kiralama hizmetlerimizde 6 metreden 103 metreye kadar farklı yüksekliklere sahip vinç kiralamaktayız. Vinç kiralama işlemi için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Sonrasında günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Manlift Kiralama Ücretleri

Manlift kiralama ücretleri hakkında net bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü kiralamak istediğiniz vinç modeline ve kaç günlüğüne kiralayacağınıza göre ücretler farklılık göstermektedir. Öncelikle ne tarz modelde manlifte ihtiyacınız olduğunu belirlemeli, sonrasında manlift kiralama ücretleri hakkında bilgi almalısınız.

Atlas Vinç olarak mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimiz doğrultusunda sizlere destek olmaktayız. Sizler de profesyonellik için kaliteli manlift kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz an WhatsApp üzerinden iletişime geçebil